U10 Starší přípravka

FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

Den Země 2021 oslavíme v sobotu úklidovou akcí

FK Čáslav se v letošním roce účastní dobrovolné úklidové akce v rámci Dne Země 2021 (připadá na 22. dubna). Ukliďme svět, ukliďme Čáslav! Akce se uskuteční v sobotu 24. dubna od 9 do 12 hodin. Účast na akci je povinná pro všechny členy jednotlivých týmů.

Úklidová akce se zúčastní mládežnické celky U10 – U19 spolu se svými trenéry. Týmy jsou rozděleny do čtyřech základních skupin. U10 a U11 sraz před restaurací FK Čáslav, U12 a U13 sraz před budovou lázní v areálu Vodranty, U14 a U15 sraz na parkovišti u hřbitova v Čáslavi, U17 a U19 sraz v parčíku před domovem důchodců (ulice Nazaret). Sraz všech týmů je v 9:00 hodin.

S sebou povinně rukavice, případně pití, roušku, pevnou obuv, klubové oblečení. Vše ostatní zajistí klub :-) Organizují trenéři jednotlivých kategorií, bližší informace na TJ. V rámci uklízení vložené soutěže o nejlepší foto, nejbizardnější odpadek :)  Další informace a přihlášky v členské sekci.