U10 Starší přípravka

ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Derby s krásným koncem

Hráno 2x25 minut a 1x15 minut. Naši hráči zachytili úvod zápasu a rychle jsme vedli 2:0. Hosté poté otočili zápas a od té doby to bylo jakou na horské dráze, kdy se stav zápasu neustále měnil ( o výsledek však nejde ). Je potěšující, že se do zápasu rovnoměrně zapojili všichni hráči a gratulejeme za první branku Fildovi Babákovi.

Kdybych měl jedním slovem zhodnotit zápas, tak řeknu SPOKOJENOST. Nástup do zápasu byl zcela v pořádku. Kluci se na zápas těšili, což bylo vidět před zápasem v kabině. I když jsme v průběhu zápasu prohrávali, tak to kluci nezabalili a hráli s chutí dále a mohli si po zápase zakřičet vítězný pokřik. Potěšující bylo, že zápasové vytížení všech hráčů bylo rovnoměrné a všichni hráči se chytli. Vím, že Sparta Kutná Hora má vynikající ročník 2011 a doufám, že si kluci odnesli ponaučení, že se můžeme rovnat s lepšími týmy a zápasy si neprohrávat v kabině před utkáním.

:

Sparta Kutná Hora