U10 Starší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Domácí půda přinesla pouze 2. místo

Starší přípravka U10 měla v sezóně poprvé možnost odehrát turnaj OFS na domácí půdě, kde ji čekalo okresní derby s Kutnou Horou „A“ a Malešovem.

Proti Malešovu jsme nezačali příliš dobře. Hned z první šance soupeře jsme inkasovali lacinou branku, když jsme si dávali přednost a nikdo z obránců nebyl schopný odehrát míč. Míče se zmocnila hráčka Malešova a prudkou střelou nedala Jeřichovi v brance šanci. Naštěstí to bylo jen jediné zaváhání v zápase a po zbytek hrací doby jsme už neinkasovali. Srovnat dokázala Iveta Ondráčková po rohovém kopu Kováře. Do vedení jsme se dokázali dostat díky brance Klinkáčka, kterému asistoval Kovář. Další branky v zápase jen a jen přibývaly. Nejvíce branek si připsal Kovář, který se trefil celkem 4krát, hattricky zaznamenali hráči Štěpán Urban a Filip Buchl. Dvě branky si připsal Michal Skokan a také nová spoluhráčka Iveta Ondráčková, pro kterou to byla první možnost zahrát si v našem týmu. Po jedné brance dali ještě Filip Klinkáček, Josef Kunášek a brankář Jeřicha, který proměnil pokutový kop ve druhém poločase. Díky těmto brankám se zrodilo vysoké a předpokládané vítězství.

Povinné vítězství, které ovšem postrádalo snahu o kombinaci.

FK Čáslav - SK Malešov 17:1 (10:1)

Branky: 4x Kovář, 3x Urban, 3x Buchl, 2x Skokan, 2x Ondráčková, Klinkáček, Jeřicha, Kunášek

Sestava: Jeřicha, Ondráčková,Buchl, Kovář, Urban, Klinkáček, Kunášek, Skokan

Po krátce přestávce nás čekal druhý zápas turnaje, kterým bylo okresní derby s Kutnou Horou. Kdo čekal pěkné a vyrovnané utkání, musel být zklamaný. Naši hráči přistoupili k zápasu strašně lehkomyslně. Nedokázali jsme se vyrovnat snaze a pohybu hostujícího celku. Důsledkem byly jednoduché ztráty míče a prohrané veškeré osobní souboje. Díky těmto nedostatkům jsme zaslouženě prohrávali 0:4. Každou naši chybu soupeř trestal a my jsme nebyli schopni si vytvořit kloudnou šanci. Až ke konci poločasu se podařilo díky své urputnosti a bojovnosti snížit na 1:4 Klinkáčkovi. Bohužel to byla naše jediná branka v zápase. Ve druhém poločase jsme soupeřovu branku ohrožovali jen sporadicky. Petr Kovář měl sice dvě příležitosti, ale s těmi si brankář Kutné Hory dokázal bez problémů poradit. Největší podíl na tom, že výsledek utkání neskončil debaklem, měl brankář Tonda Jeřicha. Z velkého množství střel, které na něj ve druhém poločase šly, pustil pouze dvě, a tak bylo skóre na konci zápasu 1:6 v náš neprospěch.

Zápas se mi nehodnotí vůbec lehce, očekával jsem vyrovnané utkání. Místo toho jsme na hřišti působili odevzdaným dojmem. Připadalo mi jako by hráčům bylo jedno, že zápas s Kutnou Horou prohrají. Jediný Filip Klinkáček se v zápase snažil a dokud měl síly, tak bojoval. Takové nasazení bych očekával i od ostatních, ale bohužel tomu tak nebylo.

FK Čáslav - Sparta Kutná Hora 1:6 (1:4)

Branky: Klinkáček

Sestava: Jeřicha, Ondráčková, Kunášek, Kovář, Urban, Klinkáček, Skokan, Buchl

Fotogalerie: https://fkcaslavu10.rajce.idnes.cz/Turnaj_OFS_KH-_Caslav_16.9._2017/