U10 Starší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Finále Okresu Kutná Hora

Finále okresu se hrálo ve Vodrantech.

ZÁKLADNÍ SKUPINA C:

FK Čáslav "B" - SK Malešov- 4 : 1 ( 2x Holan, Kubín, Dvořák)

Vstup do turnaje se nám vydařil a soupeře jsme přehrávali. Chvilku trvalo, než jsme se prosadili, ale nakonec z toho bylo zasloužené vítězství.

FK Čáslav "B" - Slavoj Vrdy- 0:2

V poli jsme působili o něco kompaktněji, ale nikdo z našeho týmu nebyl schopný kloudně zakončit a proto se dá považovat vítězství Vrdů za zasloužené.

FK Čáslav "B" - Sparta Kutná Hora "B"- 5:5 (2x Teplý, Holan, Dvořák, Kubín)

Velmi zajímavý zápas pro diváky. Za stavu 3:1 jsme měli další gólovku, ale branku jsme nedali. Soupeře jsme pustili do hry velmi špatným bráněním a bohužel si i pomohl standartními situacemi. Na druhou stranu musíme naše kluky pochválit za vyrovnávající branku na 5:5.

SKUPINA O SEDMÉ AŽ DEVÁTÉ MÍSTO:

FK Čáslav "B" - Uhlířské Janovice- 1 : 1 ( Mráz)

Z naší strany unavené utkání, kdy výborně zachytal brankář soupeře. Větší klid v koncovce by překlopil misky vah na naši stranu.

FK Čáslav "B" - AFK Bratčice - 4:1 (Kubín, Dvořák, Černý, Holan)

Na hřišti jsme dominovali a s chutí si zastříleli.

Konečné umístění 7. místo

Po celý den jsme nepředváděli špatné výkony. Některé akce byli velmi povedené a padaly hezké branky. Opět jsme velmi nedůslední v bránění, ale vše jde od toho, že pozdě přepínáme z útočné fáze do obranné. To je věc na které budeme hodně pracovat na tréninkových jednotkách. Škoda zápasu s Horou, kdy jsme byli o něco lepší, ale zbytečně jsme soupeře pustili do zápasu. I tak vidíme pokrok proti minulým týdnům. Děkujeme hráčům za předvedené výkony.

Okresní finále OFS KH

Tadeáš Strnad - Jan Holan, Lukáš Teplý, Daniel Černý, Šimon Kubín, Martin Krejčí, Matěj Mezsároš, Tobiáš Ozank, Daniel Pham, Filip Mráz, Hynek Miřácký, Jakub Dvořák, Petr Vavřina