U10 Starší přípravka

FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

Mistrovské a přátelské utkání v jeden den

První utkání bylo takové nemastné - neslané. Naši hráči soupeře přehrávali, ale soupeř používal metodu střela z půlky na bránu a odkopy.

Druhé utkání bylo pouze přátelské, neboť Červené Janovice neuspořádali turnaj. Náš soupeř byl velmi zdatný a to naše U10. Ve hře byla patrná výšková, fyzická a technická převaha U10, ale naši kluci prvních 12 minut úspěšně vzdorovali. Dalších 8 minut zcela propadli a soupeř si zastřílel. Druhý poločas byla pozměna sestava, kdy první pětka byla ve složení Mariani, Babák, Pekhart, Klapal a Paula s tím, že ve druhé pětce se střídali v záloze Paula nebo Pekhart a zbytek sestavy. Naši kluci se zakousli do soupeře a celý druhý poločas byl ke spokojenosti nejen trenéra, ale i rodičů.

První zápas byl z naší strany takový ospalý, ale naštěstí jsme se tentokrát nepřizpůsobili hře soupeře, který praktikoval dlouhý výkop brankáře a střela na naši bránu. Soupeř měl v týmu starší hráče a to dokonce ročník 2009, ale naši kluci nakonec dovedli utkání do zdárného konce. Jsem rád, že se neopakoval výkon s Tupadly.

Ze druhého zápasu jsem měl obavy nejen já, ale i kluci, kteří dobře znají sílu našich U10. Prvních 12 minut však byl z naší strany více než povedený, kdy skvělým postavením našich hráčů jsme eliminovali sílu soupeře a dokázali jsme držet krok. Zbylých 8 minut bylo strašidelných. Neobsazování hráčů, vyhýbání se ze soubojů a hlavně strach. Před druhým poločasem jsem změnil sestavu a řekl jsem klukům, že jestliže se nebudou držet pozitivních věcí, které praktikovali v prvním poločase, tak dostaneme pěkně na frak. Kluci začali druhý poločas jako vyměnění a dokázali vstřelit do sedmé minuty dvě branky. Druhá pětka se nenechala zahanbit a statečně se s druhým poločasem vyrovnala taktéž. Můžu závěrem říct, že jsem byl na kluky velmi pyšný.

FK A

Šouba -1. pětka : Mariani, Babák, Pekhart, Urban, Černý

2. pětka : Jeřicha T., Zelený, Klapal, Paula, Lebeda, Jeřicha J.