U10 Starší přípravka

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

Mladí fotbalisté FK Čáslav se zapojili do dobrovolnické úklidové akce

Mladí fotbalisté FK Čáslav se v sobotu 24. dubna zapojili do dobrovolnické úklidové akce. V rámci kampaně Ukliďme svět (oslava Dne Země 2021) se týmy čáslavského fotbalového klubu U10 až U19 pod dohledem svých trenérů vydaly do různých lokalit v Čáslavi.

„Nejmladší sbírali odpad v Lesoparku Vodranty. Během dopoledne nashromáždili čtyři kontejnery odpadu. V okolí rybníku Měděnice byla nejpopulárnějším odpadkem láhev vína Sklepmistr a placatka rumu,“ popisoval trenér Jakub Svoboda z FK Čáslav a navázal: „V parku jsme našli i motorkářskou bundu, registrační značku auta, nebo třeba židli,“ vypočítával.

Starší žáci a dorostenci se pohybovali v lokalitách v okolí potoku Brslenka a Budín, kde nashromáždili odpad do pytlů, které následně členové klubu svezli do připravených kontejnerů.

„Děkujeme všem účastníkům akce, že dopoledne neproseděli doma a udělali něco pro naši planetu a nejbližší okolí, ve kterém se jako sportovci a členové FK Čáslav pohybujeme. Příští rok budeme v započaté tradici jarních úklidů určitě pokračovat,“ doplnil trenér mladších žáků Radek Zoufalý.