U10 Starší přípravka

FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

Páté místo z Týnce nad Labem

Po čtyřdenním letním soustředění v Horním Bradle čekal přípravku U10 turnaj v Týnci nad Labem.

Hodnocení trenéra

I přes celodenní páteční deštivé počasí se v sobotu mohl uskutečnit 21. ročník Memoriálu Ing. Jiřího Sýkory, turnaj mladších a starších přípravek, který pořádá Fotbalový klub Týnec n/L vždy na konci prázdnin. FK Čáslav zde reprezentovala starší přípravka U10, která tak mohla porovnat síly i s jinými týmy, než se kterými se utkává v mistrovské soutěži na Kutnohorsku.

Nominování: A. Jeřicha, D. Dražinovský, J. Kunášek, P. Kovář, M. Skokan, F. Honzíček, F. Buchl, D. Brynda, F. Klinkáček

Přihlášené týmy byly rozděleny do dvou skupin, ze kterých postupovaly první čtyři nejlepší. Ty pak hrály mezi sebou klasické Play off až do konečného umístění.

Výsledky ve skupině:

FK Čáslav –  A.F.C. Humpolec 2:3

Stejně jako ve středu na Ondrášovka Cupu jsme zaspali začátek prvního utkání na turnaji. Hned při naší první rozehrávce jsme ztratili míč, a nepříliš prudkou střelu propustil Jeřicha za svá záda. Aby toho nebylo málo, tak po další šanci soupeře jsme prohrávali už 0:2. Hráči byli jako opaření, nedařilo se nám vůbec nic. Nedokázali jsme udržet míč a prohrávali jsme veškeré osobní souboje. Důsledkem toho byl stav v polovině utkání 0:3. Teprve pět minut před koncem zápasu se nám podařilo snížit zásluhou Kováře. Branka kluky jakoby nakopla. Najednou jich bylo plné hřiště a snažili se utkání ješte zvrátit. Těsne před koncem snížil na 2:3 Klinkáček. Pak měl stoprocentní šanci Kovář, ale z beprostřední vzdálenosti minul bránu. Branka už nepadla, a my se tak museli smířit s porážkou 2:3.

branky: P. Kovář, F. Klinkáček

FK Čáslav – Viktorie Radim 4:0

Zápas s Radimí byl zcela odlišný od zápasu s Humpolcem. V obraně jsme důsledně bránili a v útoku jsme dokázali proměnit své šance. Dvakrát se dokázal prosadit kapitán týmu Kovář a po jedné brance přidal Honzíček s Klinkáčkem.

branky: 2x P. Kovář, F. Honzíček, F. Klinkáček

FK Čáslav – SK Bečváry 3:4

Hororový výsledek s nejslabším týmem turnaje. Soupeři jsme dovolili 4 krát ohrozit naši branku a 4 krát jsme z toho inkasovali. Podotýkám, že do té doby se Bečvárští na turnaji neprosadili, což je strašné. Místo toho abychom si v klidu zastříleli a vylepšili si skóre v tabulce, tak jsme pouze po celý zápas dotahovali nepříznivý výsledek. Vyrovnat se nám do konce zápasu nepodařilo, a tak jsme nečekaně prohráli. Musím říct, že to byla facka jak pro mě, tak i pro hráče. Po zápase přišla pořádná bouře, kluky jsem si vzal stranou a řekl jsem jim vše, co bylo špatně. Doufám, že už se takové utkání nebude opakovat!!! V konečném hodnocení nás to málem stálo postup ze skupiny.

branky: 2x P. Kovář, F. Klinkáček

FK Čáslav – SK Čechie Veltruby 2:0

Do zápasu s Veltrubami jsme šli s tím, že pokud chceme pomýšlet na postup ze skupiny, musíme vyhrát. Hráči o tom věděli a k zápasu naštěstí přistoupili zodpovědně. Na konci se tak mohli radovat z výhry 2:0, díky brankám Kováře a Klinkáčka.

branky: P. Kovář, F. Klinkáček

FK Kolín 2007 – FK Čáslav 7:0

Lekce z fotbalu. Hráči Kolína nás předčili ve všech směrech, a ukázali nám, jakým směrem bychom měli směřovat. I na špatném terénu nás dokázali kombinačně přehrávat a vytvářeli si spoustu brankových příležitostí. Jen díky zákrokům Tondy Jeřichy nebylo skóre ke konci zápasu vyšší. Ze zápasu si máme co vzít, a na trénincích je na čem pracovat!

Výsledková tabulka skupiny A:

Ze skupiny jsme postoupili ze čtvrtého místa, a tak jsme ve čtvrtfinále narazili na vítěze skupiny B Český Brod.

Boje o umístění:

FK Čáslav - SK Český Brod 0:3

Utkání vyznělo jednoznačnou výhrou pro Český Brod. Urostlejší soupeř nás přehrál a nedovolil nám sebemenší šanci o zvrat v zápase. Díky prohře jsme se nedostali mezi nejlepší 4, a v turnaji jsme se tak museli smířit s tím, že skončíme nejlépe na 5 místě.

Kolín 2008 - FK Čáslav 2:3

V boji o 5. - 8. místo jsme se utkali s týmem FK Kolín 2008, se kterým už jsme se setkali v rámci Ondrášovka Cupu, kde jsme zvítězili 5:0. V utkání jsme nejprve vedli zásluhou Klinkáčka, ale poté měli více ze hry Kolínští a zaslouženě se dostali do vedení 2:1. Z blížícím se koncem zápasu nervozita stoupala, hráče jsme burcovali, aby přidali a výsledek zvrátili. Naštěstí se podařilo dvakrát uniknout Klinkáčkovi a my se tak mohli radovat z vítězství 2:3.

branky: 3x F. Klinkáček

SK Čechie Veltruby - FK Čáslav 0:1

Po vyhraném utkání s Kolínem, jsme se utkali o 5 místo s týmem Veltrub. Tým, se kterým jsme ve skupině vyhráli 2:0, se nám podařilo opět porazit. Jedinou branku v zápase vstřelil Kovář.

branky: P. Kovář

Pavouk turnaje:

Na turnaji jsme obsadili konečné 5 místo. S výsledkem ale nemůžeme být spokojeni a s předvedenou hrou už vůbec ne. Stále postrádám větší zápal a chuť do hry. Hráči sami od sebe nejsou schopni se v zápase vyhecovat, a porvat se o vítězství. Budeme na tom muset zapracovat a v hráčích probudit větší zájem o hru.

Fotogalerie: https://fkcaslavu10.rajce.idnes.cz/Turnaj_Tynec_nad_Labem_2.9.2017/

5. místo

turnaj Týnec nad Labem

Branky