U10 Starší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Pěkné přátelské utkání

Na "Sadovce" vyrovnané utkání.

Ve velmi příjemném počasí jsme ve čtvrtek odehráli další přátelské utkání. Soupeř namixoval tým hráčů ročníků 2008 a 2009, a tak jsme opět trochu ztráceli na výšce a možná nám to bralo i malinko odhodlání do osobních soubojů. První třetina byla z naší strany velmi dobrá, kdy se nám dařil přechod z naší obranné poloviny k brance hostí. Ve druhé třetině jsme již začali dělat malinké chyby v bránění a vše vygradovalo ve třetině závěrečné. Hostující tým nám dal 5 gólů za posledních pět minut. Je potřeba zapracovat na těsnějším bránění, kdy někteří kluci neplní to co mají a dostáváme hrozně laciné branky. Klička do tří hráčů, nepodstoupení souboje v defenzívě a bohužel k vidění jsou i věci, že vypadneme z tempa a hráče si neobsadíme vůbec. Tim hrozně snižujeme kvalitní práci v ofenzívě. Musíme říci, že oba brankáři dnes předvedli velmi dobré výkony a branek mohlo padnout o něco více.

Chtěl bych podotknout, že to byl první soupeř, který se snažil hrát po zemi a hlavně z tohoto důvodu hra vypadalo z obou stran velmi pěkně. Vyzdvihl bych osu Dvořák - Ozank - Černý, kdy všichni tři předvedli povedené výkony. Děkujeme soupeři za "vrácení" přáteláku a těšíme se na nedělní turnaj v domácím prostředí.

TJ Sokol Golčův Jeníkov

1. třetina 5:2

Kubín, Ozank (Černý), Ozank (Strnad), Tichý (Phan), Kubín

2. třetina 4:4