U10 Starší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

A-tým: FK Čáslav - FK Příbram U19, středa 5. srpna od 18:00 hod.
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Pěkné přátelské utkání

Na "Sadovce" vyrovnané utkání.

Ve velmi příjemném počasí jsme ve čtvrtek odehráli další přátelské utkání. Soupeř namixoval tým hráčů ročníků 2008 a 2009, a tak jsme opět trochu ztráceli na výšce a možná nám to bralo i malinko odhodlání do osobních soubojů. První třetina byla z naší strany velmi dobrá, kdy se nám dařil přechod z naší obranné poloviny k brance hostí. Ve druhé třetině jsme již začali dělat malinké chyby v bránění a vše vygradovalo ve třetině závěrečné. Hostující tým nám dal 5 gólů za posledních pět minut. Je potřeba zapracovat na těsnějším bránění, kdy někteří kluci neplní to co mají a dostáváme hrozně laciné branky. Klička do tří hráčů, nepodstoupení souboje v defenzívě a bohužel k vidění jsou i věci, že vypadneme z tempa a hráče si neobsadíme vůbec. Tim hrozně snižujeme kvalitní práci v ofenzívě. Musíme říci, že oba brankáři dnes předvedli velmi dobré výkony a branek mohlo padnout o něco více.

Chtěl bych podotknout, že to byl první soupeř, který se snažil hrát po zemi a hlavně z tohoto důvodu hra vypadalo z obou stran velmi pěkně. Vyzdvihl bych osu Dvořák - Ozank - Černý, kdy všichni tři předvedli povedené výkony. Děkujeme soupeři za "vrácení" přáteláku a těšíme se na nedělní turnaj v domácím prostředí.

TJ Sokol Golčův Jeníkov

1. třetina 5:2

Kubín, Ozank (Černý), Ozank (Strnad), Tichý (Phan), Kubín

2. třetina 4:4