U10 Starší přípravka

FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

Pěkné přátelské utkání

Na "Sadovce" vyrovnané utkání.

Hodnocení trenéra

Ve velmi příjemném počasí jsme ve čtvrtek odehráli další přátelské utkání. Soupeř namixoval tým hráčů ročníků 2008 a 2009, a tak jsme opět trochu ztráceli na výšce a možná nám to bralo i malinko odhodlání do osobních soubojů. První třetina byla z naší strany velmi dobrá, kdy se nám dařil přechod z naší obranné poloviny k brance hostí. Ve druhé třetině jsme již začali dělat malinké chyby v bránění a vše vygradovalo ve třetině závěrečné. Hostující tým nám dal 5 gólů za posledních pět minut. Je potřeba zapracovat na těsnějším bránění, kdy někteří kluci neplní to co mají a dostáváme hrozně laciné branky. Klička do tří hráčů, nepodstoupení souboje v defenzívě a bohužel k vidění jsou i věci, že vypadneme z tempa a hráče si neobsadíme vůbec. Tim hrozně snižujeme kvalitní práci v ofenzívě. Musíme říci, že oba brankáři dnes předvedli velmi dobré výkony a branek mohlo padnout o něco více.

Chtěl bych podotknout, že to byl první soupeř, který se snažil hrát po zemi a hlavně z tohoto důvodu hra vypadalo z obou stran velmi pěkně. Vyzdvihl bych osu Dvořák - Ozank - Černý, kdy všichni tři předvedli povedené výkony. Děkujeme soupeři za "vrácení" přáteláku a těšíme se na nedělní turnaj v domácím prostředí.

14 : 15

FK Čáslav

 

TJ Sokol Golčův Jeníkov

Branky

1. třetina 5:2

Kubín, Ozank (Černý), Ozank (Strnad), Tichý (Phan), Kubín

2. třetina 4:4

Kubín (Tichý), Miřácký, Černý (Ozank), Phan

3. třetina 5:9

Ozank (Černý), Ozank, Dvořák (Kubín), Teplých (Tichý), Kubín (Dvořák)

Sestava

Tadeáš Strnad - Jakub Dvořák, Lukáš Teplý, Daniel Černý, Šimon Kubín, Martin Krejčí, Jakub Tichý, Matěj Mezsároš, Tobiáš Ozank, Daniel Pham, Petr Vavřina, Hynek Miřácký, Petr