ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Přátelské utkání Heřmanův Městec

Zápas hrán 3x20 minut. Prvních deset minut bylo hrůzostrašných, kdy jsme vůbec nehráli, neobsazovali jsme si hráče a nebyli důslední v soubojích. Zbytek zápasu jsme však ovládli a hráli na soupeřově půlce. Soupeř se bránil odkopy a následnými brejky. V zápase jsme nevyužili nespočet šancí na vstřelení branky.

Dneska začnu pochvalama. Pert  Havránek vstřelil branku, Jakub Jeřicha vstřelil branku, Filda Babák jako vždy spolehlivě bránil a i v útoku si vedl výborně. Tomáš Pekhart společně s Tomášem Jeřichou krásně kombinovali a po sérii narážeček dával Peky krásnou branku, Dan Zámečník se výborně zapojil do hry, naši záložníci kopali krásně rohy. Jirka Šouba se krásně prosazoval v útoku a vytvářel si šance. Libor Jelínek neskutečně dřel po celý zápas a bylo ho celé hřiště. Klapy pokud mohl, tak také. Po Kutné Hoře jsem si myslel, že syndrom prohraných začátků zápasů po Kutné Hoře je pryč a šeredně jsem se zmýlil. Prvních deset minut bylo opravdu, ale opravdu hrozných. Potom se kluci po celý zápas rozehráli a doslova uzamkli soupeře na jeho polovině. Jediné, co klukům chybělo, byl klid v koncovce. Spoustu, ale opravdu spoustu šancí zůstalo nevyužito, což mě je kvůli klukům líto. Důležité je, že se do šancí dostanou a vytvoří si je.