U10 Starší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Sedm statečných bojovalo v Záboří nad Labem

V nepříznivém počasí se hrál turnaj v Záboří nad Labem. Dorazilo pouhých sedm hráčů, kteří si alespoň pořádně zahráli a nemrzli za postranní čárou.

Zruč - Čáslav 6:1 (3:1)

Soupeř měl většinu hráčů o rok až dva starších a výborného gólmana. Věkový rozdíl byl patrný pouze v důrazu a síle při zakončení. Jinak jsme odehráli vyrovnané utkání. V technických dovednostech a individuální kvalitě jsme byli vyrovnaní, ve střelbě z větší vzdálenosti a osobních soubojích soubojích dominovala Zruč. Nejlepšími hráči z pohledu trenéra byli Němec v bráně a Suchomel v obraně.

Záboří - Čáslav 7:8 (2:2)

Domácí jsme pustili do vedení 2:0, ale do přestávky zaúřadoval Honzíček a nejprve přihrál na gól Houfkovi a sám vyrovnal po rohu Mráze. Druhý poločas jsme začali lépe a uskočili do dvoubrankového vedení. Pak následovala přestřelka, kdy jsme na každé snížení reagovali gólem. Za vytrvalého deště kluci podali bojovný výkon, nejlepšími hráči byl Honzíček a Mráz.

"Kluci odehráli v sedmi lidech osmdesát minut, takže na hřišti strávili dostatek času. Ideální by sice byly dvě pětky hráčů a gólman, ale poradili jsme si. Pochvalu zaslouží všichni za bojovnost, individuální technickou kvalitu potvrdili Mráz a Suchomel. Příjemně, alespoň mě, překvapili oba gólmani."

:

FK Záboří nad Labem

proti Zruči: Houfek

proti Záboří: 3x Mráz, 2x Honzíček, 2x Suchomel, Houfek

proti Zruči: Němec - Suchomel - Honzíček, Mráz, Houfek - Kočí - Pánek, Šafránek

proti Záboří: Kočí - Němec - Honzíček, Suchomel, Houfek - Mráz - Pánek, Šafránek