U10 Starší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

A-tým: FK Čáslav - FK Příbram U19, středa 5. srpna od 18:00 hod.
A-tým: FK Čáslav - FK Příbram U19, středa 5. srpna od 18:00 hod.
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

Příští utkání

Venku
8. 8. 2020 10:00

přípravné utkání
Okresní přebor starší přípravky
Sparta Kutná Hora

Tréninkový plán

Datum
Čas
Sraz
Událost
Místo
úterý 04.08.
Kemp Desná - Souš
penzion Beránek
středa 05.08.
Kemp Desná - Souš
penzion Beránek
pondělí 10.08.
15:00 - 16:30
14:45
trénink
Čáslav - hl. hřiště
středa 12.08.
15:00 - 16:30
14:45
trénink
Čáslav - hl. hřiště
čtvrtek 13.08.
15:00 - 16:30
14:45
trénink
Čáslav - hl. hřiště
pondělí 17.08.
15:00 - 16:30
14:45
trénink
Čáslav - hl. hřiště
středa 19.08.
15:00 - 16:30
14:45
trénink
Čáslav - hl. hřiště
čtvrtek 20.08.
15:00 - 16:30
14:45
trénink
Čáslav - hl. hřiště
pondělí 24.08.
15:00 - 16:30
14:45
trénink
Čáslav - hl. hřiště
středa 26.08.
15:00 - 16:30
14:45
trénink
Čáslav - hl. hřiště
čtvrtek 27.08.
15:00 - 16:30
14:45
trénink
Čáslav - hl. hřiště
pondělí 31.08.
15:00 - 16:30
14:45
trénink
Čáslav - hl. hřiště
středa 02.09.
15:00 - 16:30
14:45
trénink
Čáslav - hl. hřiště
čtvrtek 03.09.
15:00 - 16:30
14:45
trénink
Čáslav - hl. hřiště
pondělí 07.09.
15:00 - 16:30
14:45
trénink
Čáslav - hl. hřiště
středa 09.09.
15:00 - 16:30
14:45
trénink
Čáslav - hl. hřiště
čtvrtek 10.09.
15:00 - 16:30
14:45
trénink
Čáslav - hl. hřiště
pondělí 14.09.
15:00 - 16:30
14:45
trénink
Čáslav - hl. hřiště
středa 16.09.
15:00 - 16:30
14:45
trénink
Čáslav - hl. hřiště
čtvrtek 17.09.
15:00 - 16:30
14:45
trénink
Čáslav - hl. hřiště

Program týmu

sobota 08.08.
10:00
Sparta Kutná Hora
- : -
FK Čáslav
Sedlec - KH
sobota 15.08.
10:00
FK Čáslav
- : -
Sparta Kutná Hora
Čáslav atletické
čtvrtek 20.08.
17:00
FK Jiskra Heřmanův Městec
- : -
FK Čáslav
Heřmanův Městec
středa 26.08.
16:00
FK Kolín
- : -
FK Čáslav
Kolín

Výsledky týmu

sobota 05.10.
10:00
FK Záboří nad Labem
FK Čáslav
Záboří nad Labem
neděle 02.06.
8:00
Okresní finále OFS KH - :
Vodranty
čtvrtek 30.05.
17:00
FK Čáslav
TJ Sokol Golčův Jeníkov
ZŠ Sadová - hřiště
sobota 25.05.
10:00
Slavoj Vrdy, Fotbal Hlízov - :
Hlízov
středa 15.05.
17:00
Sparta Kutná Hora
FK Čáslav
Kutná Hora
sobota 19.05.
10:00
turnaj OFS Kutná Hora - 1. místo
Čáslav
čtvrtek 17.05.
18:00
FK Čáslav
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou
sobota 12.05.
10:00
turnaj OFS v Malešově - 2.místo
Malešov
úterý 08.05.
9:00
Turnaj O pohár města Kutné Hory - 7. místo
Kutná Hora
čtvrtek 12.04.
17:30
TJ Sokol Golčův Jeníkov
FK Čáslav
Golčův jeníkov
sobota 07.04.
10:00
Turnaj OFS KH - Vrdy - 1. místo
Vrdy
sobota 10.03.
10:00
TJ Sokol Družba Suchdol
FK Čáslav
Suchdol UMT
sobota 17.02.
8:30
Halový turnaj - FAAZ Praha - 1. místo
Hala Zličín
čtvrtek 15.02.
17:20
FK Čáslav : TJ Sokol Družba Suchdol - 15:5
BIOS hala
sobota 03.02.
13:30
Halový turnaj MFK Chrudim - 4. místo
Hala Heřmanův Městec
sobota 27.01.
7:45
UMBRO CUP - halový turnaj - 2. místo
Říčany - Hala „Na Fialce“
sobota 20.01.
8:00
Halový turnaj - ŽSK Třemošnice - 3. místo
Hala Třemošnice
neděle 07.01.
14:00
Halový turnaj Milovice - 1. místo
Hala Milten
pátek 29.12.
8:30
Halový turnaj Zruč nad Sázavou - 4. místo
Hala Zruč nad Sázavou
neděle 17.12.
9:00
halový turnaj Třemošnice - 1. místo
Třemošnice
sobota 09.12.
9:00
halový turnaj OFS Kutná Hora - 2. místo
Čáslav
sobota 02.12.
0:00
halový turnaj Říčany - 1. místo
Říčany
sobota 25.11.
0:00
halový turnaj - 4. místo
Skuteč
sobota 04.11.
10:00
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou
FK Čáslav
Zruč n.S.
středa 25.10.
16:00
FK Uhlířské Janovice
FK Čáslav
Uhl. Janovice
sobota 14.10.
0:00
turnaj st.přípravek OFS Kutná Hora - 1. místo
Čáslav
sobota 07.10.
0:00
turnaj st.přípravek OFS Kutná Hora - 1. místo
Malešov
neděle 01.10.
0:00
turnaj st.přípravek OFS Kutná Hora - 1. místo
Čáslav
pondělí 25.09.
0:00
turnaj st.přípravek OFS Kutná Hora - 2. místo
Kutná Hora
středa 20.09.
0:00
FK Čáslav
MFK Chrudim
Čáslav
sobota 16.09.
0:00
turnaj st.přípravek OFS Kutná Hora - 2. místo
Čáslav
sobota 09.09.
0:00
turnaj st.přípravek OFS Kutná Hora - 1. místo
Zruč n.S.
středa 06.09.
0:00
turnaj st.přípravek OFS Kutná Hora - 2. místo
Malešov
sobota 02.09.
0:00
turnaj Týnec nad Labem - 5. místo
Týnec nad Labem
středa 30.08.
0:00
Ondrášovka Cup - 3. místo
Čáslav
pondělí 28.08.
0:00
Soustředění - :
Horní Bradlo
neděle 27.08.
0:00
ŽSK Třemošnice
FK Čáslav
Třemošnice
neděle 20.08.
0:00
FK Uhlířské Janovice
FK Čáslav
Uhlířské Janovice
neděle 13.08.
0:00
FK Čáslav
FK Mladá Boleslav
Čáslav