U10 Starší přípravka

FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

Těsně za branami kvalifikace Ondrášovka Cupu

Hodnocení trenéra

I starší přípravka U10 odehrála předkolo kvalifikace Ondrášovka Cupu. Turnaj se konal na domácí půdě v Čáslavi, kam přípravka musela přijet z Horního Bradla, kde byla zrovna na letním soustředění. Svými výkony se pokoušela zajistit si postup do kvalifikačního turnaje v Havlíčkově Brodě, kde by se utkala například s Bohemians Praha a Duklou Praha. Bohužel se nám to nepodařilo a museli jsme se spokojit s třetí příčkou.

Nominováni: A. Jeřicha, D. Dražinovský, F. Rajchman, P. Kovář, M. Skokan, F. Klinkáček, P. Kunášek, M. Vilímek, F. Buchl
 

FK Čáslav - SC Xaverov Horní Počernice 0:3 

Úvod zápasu jsme vůbec nezachytili, hráčům chyběl pohyb a zaslouženě jsme prohrávali brzy 0:2. V polovině utkání se nám podařilo vytvořit pár šancí, ale ty buď zlikvidoval soupeřův brankář, nebo skončily na tyči. Hráči na mě působili ospalým dojmem, a proto je bylo potřeba po zápase probrat. Vstup do turnaje jsem si představoval mnohem lepší!!!

FK Čáslav - FK Spartak Choceň 1:0

Vyrovnané utkání, ve kterém jsme byli o něco aktivnější. Rozhodla až sporná branka Skokana, kterému zpoza lajny přihrával Klinkáček.

branky: M. Skokan

SK Vysoké Mýto - FK Čáslav 2:1

Soupeř byl sice aktivnější, ale my jsme se mu svým důrazem a bojovností dokázali vyrovnat. V zápase jsme se dostali do vedení zásluhou Klinkáčka. Další šance jsme ale neproměnili. Naší nepozorností jsme dali šanci soupeři, který nezaváhal a vyrovnal stav utkání. Jednoznačnou příležitost ke konci zápasu jsme neproměnili, a tařka hned po ní jsme inkasovali. Brankář hostů vyhodil míč přes celé hřiště, naše obrana nezachytila náběh hostujicího útočníka, který využil špatného vyběhnutí brankáře, a rozhodl tak o výhře Vysokého Mýta 2:1. Jak se později ukázalo, tak tato prohra a ztráta bodů nás stála postup. Což mrzí dvojnásobně.

branky: F. Klinkáček

SK Vyžlovka - Čáslav 1:4

Konečně utkání, kde se nám podařilo proměnit své příležitosti, a mohli jsme se tak radovat z výhry.

branky:2x P. Kovář, M. Vilímek, F. Klinkáček

FK Čáslav - FK Kolín 5:0

Výsledkově i herně nejlepší utkání turnaje. Kluci měli ještě naději, že můžou postoupit, a tak do toho dali vše. V derby s Kolínem vyhráli jednoznačně 5:0. Kdybychom proměnili polovinu svých šancí, rozdíl ve skóre mohl být ještě mnohem větší.

branky: 2x F. Klinkáček, 2x M. Vilímek, Rajchman

FK Čáslav - SK Slavia Jesenice 3:0 (kontumačně)

Soupeř se nedostavil

SK Český Brod - FK Čáslav 0:3 (kontumačně)

Soupeř se nedostavil

 

Výsledková tabulka:

 

 

3. místo

Ondrášovka Cup

Branky