U10 Starší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

A-tým: FK Čáslav - Neratovice/Byškovice, sobota 15. srpna od 10:00 hod.
A-tým: FK Čáslav - Neratovice/Byškovice, sobota 15. srpna od 10:00 hod.
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!
FANSHOP - nové zboží pro fanoušky klubu!

Celá zpráva

U10 - Těsné vítězství v přátelském utkání se Suchdolem

V sobotu dopoledne sehrála starší přípravka U10 přátelské utkání na umělé trávě v Suchdolu. Přívětivé počasí umožnilo naší přípravce, nastoupit po delší době k venkovnímu utkání, což v přípravě na jarní část okresní soutěže vřele uvítala. Do zápasu hraného 4x15min vstoupila velmi dobře, a brzy se uchopila dvoubrankového vedení. Na výborný vstup do utkání, ale nedokázala navázat a dovolila soupeři výsledek snadno otočit.  Po většinu hrací doby pak nepříznivý stav pouze dotahovala, a až v úplném závěru se jí podařilo zvrátit výsledek na svou stranu. Vítěznou branku vstřelil v poslední minutě David Dražinovský.

Hodnocení trenéra

Předvedená hra dnes nebyla, kdo ví jaká. Bohužel se nám nepodařilo navázat na dobré výkony z halových turnajů, a převážnou část utkání jsme se spíše trápili. Pozitivně můžu hodnotit snad jen začátek utkání a poslední čtvrtinu, když se nám podařilo otočit výsledek, a utkání vyhrát. Doufám, že příští zápas bude z naší strany mnohem lepší a budeme se prezentovat pohlednější hrou.

10 : 11
(6 : 6)

TJ Sokol Družba Suchdol

 

FK Čáslav

Branky

Čáslav:

3x F. Honzíček

3x P. Kovář

2x M. Vilímek

2x D. Dražinovaský

1x A. Jeřicha

Sestava

Čáslav:

M. Skokan - A. Jeřicha - D. Dražinovský - J. Kunášek - P. Kovář - F. Rajchman - Š. Urban - F. Buchl - F. Honzíček - M. Vilímek