U10 Starší přípravka

U10 - Těsné vítězství v přátelském utkání se Suchdolem

V sobotu dopoledne sehrála starší přípravka U10 přátelské utkání na umělé trávě v Suchdolu. Přívětivé počasí umožnilo naší přípravce, nastoupit po delší době k venkovnímu utkání, což v přípravě na jarní část okresní soutěže vřele uvítala. Do zápasu hraného 4x15min vstoupila velmi dobře, a brzy se uchopila dvoubrankového vedení. Na výborný vstup do utkání, ale nedokázala navázat a dovolila soupeři výsledek snadno otočit.  Po většinu hrací doby pak nepříznivý stav pouze dotahovala, a až v úplném závěru se jí podařilo zvrátit výsledek na svou stranu. Vítěznou branku vstřelil v poslední minutě David Dražinovský.

Předvedená hra dnes nebyla, kdo ví jaká. Bohužel se nám nepodařilo navázat na dobré výkony z halových turnajů, a převážnou část utkání jsme se spíše trápili. Pozitivně můžu hodnotit snad jen začátek utkání a poslední čtvrtinu, když se nám podařilo otočit výsledek, a utkání vyhrát. Doufám, že příští zápas bude z naší strany mnohem lepší a budeme se prezentovat pohlednější hrou.