U10 Starší přípravka

FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!
FOTBALOVÝ KEMP FK ČÁSLAV V ŽEHUŠICÍCH!!!

PŘIHLÁSIT SE!

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV
KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!
NOVÝ E-SHOP V PROVOZU!

NAKOUPIT

Úvodní turnaj OFS v Malešově

K prvnímu turnaji OFS zajížděla starší přípravka U10 do Malešova, kde se utkala s místním SK Malešov a FK Uhlířskými Janovicemi.

Hodnocení trenéra

Kvůli deštivému počasí si musela starší přípravka na svůj první soutěžní zápas počkat o něco déle. Nedělní střetnutí bylo odloženo z důvodu podmáčeného hřiště v Malešově. Náhradní termín se proto stanovil na středeční odpoledne.

Své první utkání odehrála starší přípravka U10 proti domácímu celku SK Malešov. Do zápasu jsme vkročili nejlepším možným způsobem. Hráči začali soupeře hned po jejich rozehrávce napadat a nedovolili mu udržet míč. Jakmile jsme získali míč, hned jsme se hnali za gólem. Jako první se dvakrát za sebou prosadil Filip Klinkáček, na něj navázal stejným počtem branek Filip Buchl a Petr Kovář. Malešovští se za celý zápas dokázali prosadit pouze jednou, za to my jsme přidávali branku za brankou a rozdíl ve skóre stále narůstal. Mezi střelce se zapsali postupně i Štěpán Urban, František Rajchman, Michal Skokan a Dominik Brynda a tudíž se z pole gólově prosadil každý.

V zápase jsme sice vyhráli vysokým rozdílem, ale z předvedené hry nemůžeme být spokojeni. Zápas, který byl jako dělaný na to, abychom si vyzkoušeli mezihru a kombinačně Malešov přehráli, jsme nevyužili. Většinu situací jsme řešili individuálně a předháněli jsme se, kdo dá více branek. Chyběla mi větší týmová spolupráce a snaha o kombinaci.

SK Malešov - FK Čáslav 1:22 (1:11)

branky: 7x Klinkáček, 4x Rajchman, 3x Kovář, 2x Brynda, 2x Buchl, 2x Urban, Skokan

Sestava: Jeřicha, Skokan, Rajchman, Kovář, Buchl, Klinkáček, Brynda, Urban

Ve druhém zápase jsme se utkali s Uhlířskými Janovicemi, se kterými už jsme odehráli jedno přípravné utkání v rámci letní přípravy a dokázali jsme tento celek porazit. Bylo to však velmi vyrovnané utkání, a proto jsme do zápasu šli s tím, že ani tentokrát to nebude nic jednoduchého.

Důkazem toho byl začátek utkání, kdy jsme brzy prohrávali už 2:0. Nejprve jsme inkasovali po střele z velké vzdálenosti, kterou se snažil Kovář ještě zblokovat, ale nechtěně srazil míč do vlastní branky. Druhý gól přidaly Uhlířské Janovice o chvíli později, opět střelou z velké vzdálenosti, na kterou gólman Jeřicha nestihl zareagovat. Nám se podařilo snížit zásluhou Klinkáčka, ale vzápětí nám Janovice přidaly další dvě branky. Těsně před koncem poločasu se trefil ještě Kovář, a tak se šlo do šaten za stavu 4:2.

Druhý poločas pro nás začal mnohem lépe. Soupeře jsme svou aktivitou zaskočili a dostali ho tak pod tlak. Zaslouženě jsme vstřelili dva góly, o které se postarali Klinkáček a Kovář, a dokázali jsme tak vyrovnat na 4:4. Poté jakoby našim hráčům docházely síly. Soupeř toho využil a odskočil nám opět o dvě branky. Ve zbylém čase se nám podařilo snížit zásluhou Klinkáčka na konečných 6:5.

V tomto zápase se přesně ukázalo, že nám chybí větší snaha o kombinaci. Hráčům se nedařilo přes vyspělejšího soupeře přejít 1 na 1, jako tomu bylo v zápase s Malešovem, a ztráceli jsme tak častěji míče. Pro získání míče jsme se nadřeli, a zbytečně jsme se tím unavili. Kvůli tomu nám ke konci už chyběly síly. Klukům ale nemůžu odepřít snahu, a chválím je za to, že se snažili se zápasem do poslední minuty něco udělat.

FK Uhlířské Janovice - FK Čáslav 6:5 (4:2)

branky: 3x Klinkáček, 2x Kovář

Sestava: Jeřicha, Skokan, Rajchman, Kovář, Buchl, Klinkáček, Brynda, Urban

Fotogalerie: https://fkcaslavu10.rajce.idnes.cz/Turnaj_OFS_KH-_Malesov_6.9._2017/

2. místo

turnaj st.přípravek OFS Kutná Hora

Branky