U10 Starší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

V Hlízově povedené vystoupení.

FK Čáslav - Slavoj Vrdy - 5 : 5 ( 3x Kubín, Černý, Holan)

Velmi dobrý zápas s urostlým soupeřem, který se prezentoval dlouhými míči za naši obranu. Tam jsme Vrdům nabídly pár chybiček, které byly potrestány. V útočné fázi to chtělo trochu více klidu a držet míč více na zemi. Utkání to bylo velmi oku líbivé a vyzdvihl bych poslední naši branku, která byla po pěkné akci týmu.

FK Čáslav - Fotbal Hlízov - 14:1 (3x Krejčí, 2x Ozank, 1x Teplý, 6x Kubín, 1x Phan, 1x Tichý )

Po pauze trochu opadlo tempo. I přesto byla dominance na naší straně. Trošku nám zápas sklouzl do toho, že si každý chtěl dát branku, což se obrátilo proti nám a naopak jsme se o více gólů v síti soupeře okradli.

Oproti čtvrtku jsme hráli minimálně o jednu úroveň výše. Kluci se vcelku snažili plnit pokyny, ale stále musíme být na hřišti důslednější. Pěkné počasí, krásný pažit, dobré výkony čáslavských borců = optimální sobotní dopoledne. Rodičům děkujeme za dopravu na turnaj.

Slavoj Vrdy, Fotbal Hlízov

Sestava: Tadeáš Strnad - Jan Holan, Lukáš Teplý, Daniel Černý, Šimon Kubín, Martin Krejčí, Jakub Tichý, Matěj Mezsároš, Tobiáš Ozank, Daniel Pham