U10 Starší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Zacinkalo stříbro

Další turnaj nás čekal proti o rok starším hráčům v Golčově Jeníkově. Systém 5+1 každý s každým, hrací čas 2x12 minut, bez rozhodčích

Sestava: Bednář, Strnad - Dvořák, Ozank, Vavřina, Lhoták, Vedral, Miřácký, Krejčí, Mezsároš, Tichý + Kubín za U8

Fotbalový turnaj přípravek - Golčův Jeníkov

kategorie U-11 (ročník 2008 a mladší)

Hřiště: Golčův Jeníkov

Datum: 15. 6. 2019

Čas: 2x12 min

Čas

Hřiště

1. tým

2. tým

Golčův Jeníkov

Habry

Chotěboř

Havlíčkův Brod

Čárostřelec – SF a F

Vyhlášení výsledků

SYSTÉM KAŽDÝ S KAŽDÝM:

FK Čáslav - Golčův Jeníkov- 7 : 6 ( 3x Dvořák, 2x Lhoták, 2x Bednář)

Pěkný zápas nahoru dolů.

FK Čáslav - FC Habry- 4:3 (2x Ozank, Lhoták, Vedral)

Narozdíl od domácích tento protivník pouze nakopával dlouhé míče za naši obranu a to nám dělalo velké problémy.

FK Čáslav - FC Chotěboř- 4:6 (Vedral, Lhoták, Dvořák, Ozank)

Předčasné finále turnaje, kdy se projevila naše slabina v bránění. O rok starší soupeř nakonec slavil vítězství v turnaji.

FK Čáslav - Slovan Havlíčkuv Brod- 5:1 (3x Lhoták, Mezsároš, Ozank)

Tady jsme velmi špatně do zápasu vstoupili. Nakonec jsme přepnuli na vyšší level a slavili vítězství.

Konečné umístění: 2.místo

Hodnocení trenéra:

Velmi zajímavý turnaj, který okořenili individuální soutěže, se za krásného počasí odehrál v Golčově Jeníkově. V našich silách bylo určitě na turnaji zvítězit, nicméně soupeři naše chybičky trestali. V týdnu se hodně pracovalo na bránění a hlavně přepínání mezi útokem a obranou. Tady jsme se trochu zlepšili a i díky tomu naše mužstvo dotáhlo většinu zápasů do vítězného konce. Než se Táda zranil - přejeme brzké uzdravení, tak si v poli zahrál i druhý brankář, který dal i dva góly a byl pro branku soupeře nebezpečenější než někteří naši hráči, kteří hrají v poli celou sezónu. Věříme, že poctivým přístupem se to změní a najdeme střelce i mezi ostatními hráči.

Klukům děkujeme za výkony a rodičům za dopravu na turnaj.

Čekají nás poslední dva tréninky (pondělí a čtvrtek), v sobotu Krajské finále mladší přípravky ve Vlašimi a v neděli Krajské finále starší přípravky v Čáslavi. Nominaci se dozvíte po pondělní TJ.