U10 Starší přípravka

prázdninové zážitky pro děti

chci více informací

Vítězství v přátelském utkání pod drobnohledem patrona týmu Petra Kunáška

S cílem předvést lepší hru než v sobotu ve Vrdech přijela starší přípravka na přátelské utkání do Golčova Jeníkova. Ve slunečném, ale větravém počasí byla na hráčích od prvích minut vidět velká snaha a nasazení. Dařila se i kombinační hra a tak skóro postupně narůstalo.

Na hráče starší přípravky se přišel podívat patron a hráč A týmu Petr Kunášek. Před začátkem zápasu přišel kluky podpořit do kabiny, kde se snima seznámil, povzbudil je a zárověn pozval na nedění utkání A týmu proti Letohradu. Po celou dobu utkání pak sledoval, jak se klukům daří, a jdou vstříc k jednoznačnému vítězství.

Dnes jsem musel být s výkonem převážně spokojen. Kombinací a důrazem před bránou jsme soupeře dokázali zatlačit a přehrát. Využiváli jsme celou plochu hřiště, což je to co po hráčích chci. Kromě několika hluchých míst jsme soupeře poměrně jasně převyšovali. Doufám, že na dnešní výkon navážeme a o víkendu se budeme prezentovat na turnaji OFS Kutná Hora na domácím hřiště stejným způsobem.

Závěrem chci kluky i rodiče společně s Petrem Kunáškem pozvat na nedělní zápas A týmu proti Letohradu.

Začátek utkání je v 17:00. Pro hráče kteří půjdou jako doprovod sraz v 16:25 u malé umělky.

TJ Sokol Golčův Jeníkov

3x M. Šic

3x F. Klinkáček

2x M. Vilímek