U10 Starší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Zápas dvou rozdílných poločasů s dobrým koncem

Hráči starší přípravky začali pohárové utkání se soupeřem ze Zruče aktivně. Přesnými nahrávkami a dobrým pohybem nepouštěli protihráče do hry a vytvářeli si celou řadu šancí. Přes velký tlak padla první branka až po jedenácti minutách. Potom už ale padala jedna za druhou a do konce prvního poločasu jsme jich vstřelili sedm. V zadních řadách se nám dobře dařilo pokrýt nejnebezpečnějšího hráče soupeře M. Šice.

Ve druhém poločase ale jakoby si týmy se stranami vyměnily i způsob hry. Aktivitou začala hýřit Zruč a naši hráči jim, možná pod dojmem vysokého vedení, aktivní hru umožnili. Postupem času se začal náš náskok ztenčovat. Naštěstí jsme se v poslední desetiminutovce vzpamatovali a zápas úspěšně dohráli. Poslední gólová tečka patřila nám.

S hrou v prvním poločase musím být maximálně spokojen. Takhle bychom měli hrát pořád. Doufám, že na tento výkon navážeme na sobotním domácím turnaji. V druhém poločase jsme ale zbytečně polevili a zápas si zkomplikovali. Vedení 7:0 nás asi ukolébalo a to se nesmí stávat.

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

11. Kovář Petr, 12. Kovář Petr, 14. Buchl Filip, 16. Klinkáček Filip, 18. Klinkáček Filip, 20. Jeřicha Antonín, 25. Buchl Filip, 50. Urban Štěpán 27. Šic Marek, 33. Čermák Petr, 36. Čermák Petr, 41. Anděl Jakub

Skokan - Buchl, Dražinovský, Honc, Jeřicha, Klinkáček, Kovář, Kunášek, Rajchman, Urban, Vilímek,