U10 Starší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Zápas dvou rozdílných poločasů s dobrým koncem

Hráči starší přípravky začali pohárové utkání se soupeřem ze Zruče aktivně. Přesnými nahrávkami a dobrým pohybem nepouštěli protihráče do hry a vytvářeli si celou řadu šancí. Přes velký tlak padla první branka až po jedenácti minutách. Potom už ale padala jedna za druhou a do konce prvního poločasu jsme jich vstřelili sedm. V zadních řadách se nám dobře dařilo pokrýt nejnebezpečnějšího hráče soupeře M. Šice.

Ve druhém poločase ale jakoby si týmy se stranami vyměnily i způsob hry. Aktivitou začala hýřit Zruč a naši hráči jim, možná pod dojmem vysokého vedení, aktivní hru umožnili. Postupem času se začal náš náskok ztenčovat. Naštěstí jsme se v poslední desetiminutovce vzpamatovali a zápas úspěšně dohráli. Poslední gólová tečka patřila nám.

S hrou v prvním poločase musím být maximálně spokojen. Takhle bychom měli hrát pořád. Doufám, že na tento výkon navážeme na sobotním domácím turnaji. V druhém poločase jsme ale zbytečně polevili a zápas si zkomplikovali. Vedení 7:0 nás asi ukolébalo a to se nesmí stávat.