U11 Starší přípravka

Členské příspěvky jaro 2020

Jak zaplatit

Bojovníci ze Žižkova města jako první vyplenili Ledeč

Čtyři zápasy venku, čtyři výhry. Stoprocentní úspěšnou bilanci na cizích hřištích v letošní sezoně dokázali udržet čáslavští mladší žáci kategorie U11 v neděli 15. října 2017 v Ledči nad Sázavou. Ta se naopak musela vyrovnat s první domácí ztrátou.

„Vzhledem k dané statistice to pro nás bylo utkání pravdy. Jsem velmi rád, že jsme ho zvládli na jedničku a nedali jsme kompletnímu soupeři šanci,“ uvedl čáslavský trenér Luboš Hájek.

Ačkoliv proti sobě nastoupila družstva, která měla po šesti odehraných kolech stejný počet dvanácti bodů, na hřišti dominovali hosté. O rozhodující úder se zasloužil levý záložník F. Honzíček, který si v rozmezí 13. a 22. minuty po přihrávkách od tří různých spoluhráčů připsal hattrick.

Zástupci Žižkova města podali kvalitní kolektivní výkon a především v prvním poločase jim nebylo skoro co vytknout. Určitý standard pak udrželi i po změně stran a zcela zaslouženě jako první letos na podzim v Ledči nad Sázavou zvítězili. V tabulce okresního přeboru mladších žáků tak udrželi první příčku.

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou - FK Čáslav D 3:7 (1:4),
branky a asistence Čáslavi: M. Vilímek (M. Tlustý) - 0:1, F. Honzíček (T. Nesládek) - 1:2, F. Honzíček (T. Hájek) - 1:3, F. Honzíček (M. Vilímek) - 1:4, M. Vilímek (F. Kopecký) - 1:5, T. Nesládek (F. Švanda) - 2:6, D. Kubín (bez asistence) - 3:7

Čáslav: A. Jeřicha - D. Dražinovský, M. Tlustý, F. Kopecký - M. Vilímek, T. Hájek, O. Mlčoch - T. Nesládek. Průběžně střídali: D. Kubín, F. Honzíček, V. Vondra, F. Švanda. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: O. Opočenský (Drobovice)

Zbývající výsledky: Sázava - Uhlířské Janovice 4:7, Červené Janovice - Močovice 0:17, Zbraslavice - Kutná Hora B 2:2. O tři dny později bylo remízové utkání zkontumováno ve prospěch Zbraslavic, protože za tým z Lorce nastoupilo více hráčů ze soupisky áčka, než povoluje rozpis mistrovských soutěží okresního fotbalového svazu. Za neoprávněný start musela kutnohorská Sparta navíc zaplatit pokutu v celkové výši 2250 korun.