U11 Starší přípravka

LETNÍ FOTBALOVÉ A SPORTOVNÍ KEMPY

prázdninové zážitky pro děti

chci více informací

Čáslavský potěr potvrdil ve Zbraslavicích dva benefity

S cílem zvýšit náskok v tabulce béčkové skupiny okresního přeboru na šest bodů a udržet stoprocentní bilanci na hřištích soupeřů přijeli v neděli 8. dubna do Zbraslavic čáslavští mladší žáci kategorie U11. Obojí nakonec dopadlo podle plánu, ale byl to boj.

Utkání dvou nejlepších týmů soutěže mělo rozdílné poločasy. Zatímco v tom prvním se prosadila Čáslav, změna stran prospěla Zbraslavicím. „Přestávka nás už několikrát vyřadila z tempa. Kdyby byli domácí hráči produktivnější v koncovce, doplatili bychom na pasivitu. V danou chvíli nám chyběl pohyb i komunikace na hrací ploše. Ještě že soupeř nevstřelil kontaktní gól,“ uvedl trenér Čáslavi Luboš Hájek.

Zbraslavice měly v porovnání s čáslavským potěrem podstatně starší kádr, mimo jiné využívají na povolenou výjimku tři hráče ročníku narození 2004. To se ve hře muselo projevit, nicméně hosté se nezalekli. „Občas nám chyběl ještě větší důraz v osobních soubojích, ale jinak byl první poločas z naší strany podle mých představ. V další fázi zápasu jsme hledali především fyzické síly a asi i větší sebedůvěru, ovšem každé takové utkání nám dá daleko víc, než kdybychom protivníka válcovali,“ dodal Luboš Hájek.

Právě duelem s jednoznačným outsiderem - Červenými Janovicemi - uzavře Čáslav v sobotu 14. dubna základní část okresního přeboru. V další fázi soutěže se áčková a béčková skupina sloučí a narazí na sebe týmy dle odpovídající výkonnosti. „Nejtěžší zápasy sezony nás teprve čekají. Sice postoupíme z prvního místa, avšak následně se všechny výsledky anulují a začne se vlastně od začátku,“ předeslal čáslavský kouč Luboš Hájek.

SK Zbraslavice

SK Zbraslavice - FK Čáslav D 3:5 (1:4),
branky a asistence Čáslavi: F. Honzíček (T. Nesládek) - 0:1, M. Tlustý (M. Vilímek) - 1:2, T. Hájek (F. Kopecký) - 1:3, T. Nesládek (T. Hájek) - 1:4, T. Nesládek (T. Hájek) - 2:5

Čáslav: A. Jeřicha - D. Dražinovský, M. Tlustý, F. Kopecký - M. Vilímek, T. Hájek, F. Honzíček - T. Nesládek. Průběžně střídali: A. Adam, E. Panýrková, J. Pánek. Trenéři: L. Hájek, V. Pavlík.

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: R. Pařez (Suchdol)

Zbývající výsledky: Uhlířské Janovice - Kutná Hora B 0:3, Sázava - Močovice 3:2, Červené Janovice - Ledeč nad Sázavou 0:11.