U11 Starší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Čekání na zahájení finálové části zpestřil turnaj ve Vrdech

Víkend před zahájením finálové části okresního přeboru mladších žáků měli mít čáslavští fotbalisté kategorie U11 volno, ovšem v sobotu 21. dubna se jim naskytla možnost odehrát místo U10 mistrovský turnaj starších přípravek ve Vrdech.

Příležitosti se chopili tím nejlepší způsobem a podle očekávání dotáhli všechny tři zápasy do vítězného konce. Problémy jim nedělal ani přechod na hřiště menších rozměrů. Velmi nepříjemné pro ně spíš bylo nezvykle teplé a slunečné počasí, s kterým se samozřejmě stejně jako všichni ostatní hráči museli vypořádat.

„První dvě utkání proti Vrdům a Zruči nad Sázavou jsme zvládli na jedničku s hvězdičkou, ale třetí zápas s Uhlířskými Janovicemi byl za poledního vedra boj s osobním přesvědčením přinutit se k pohybu. A když už jsme se dostali do šancí, zachránil protivníka od většího gólového přídělu výborný gólman,“ řekl čáslavský trenér Luboš Hájek.

Ten vyjádřil spokojenost hlavně s tím, že jeho svěřenci dokázali ze zápasů mladších žáků uplatňovat křídelní hru s následným zakončením i na menším hřišti. Naopak smutný byl z toho, jak snadno se nechal v duelu s Uhlířskými Janovicemi vykolejit střední záložník T. Hájek, který psychicky neunesl fotbalovou křivdu od rozhodčího P. Procházky.

„To, že sudí, který navíc jen stojí na půlící čáře, neodpíská penaltový faul, neuzná branku nebo si nevšimne, že máme mít výhodu rohového kopu, se stává. Také on může udělat chyby, stejně jako hráči na hřišti. Ale Tomíto se tomu až moc poddal, hodně to ve své hlavě řešil a jeho nadšení pro hru nám pak v posledním utkání na turnaji chybělo. I když na druhou stranu jeho zklamání tak trochu chápu, protože na tak krásný biliárový gól, který dal uhlířům, ale neplatil, si asi zase nějakou dobu bude muset počkat,“ uvedl kouč Luboš Hájek.

1. místo

mistrovský turnaj

FK Čáslav B - TJ Slavoj Vrdy 11:2 (6:0),
branky a asistence Čáslavi:
F. Honzíček (T. Nesládek) - 1:0, T. Hájek (T. Nesládek) - 2:0, F. Honzíček (M. Vilímek) - 3:0, F. Honzíček (T. Nesládek) - 4:0, T. Hájek (bez asistence) - 5:0, T. Nesládek (bez asistence) - 6:0, vlastní (T. Nesládek) - 7:0, T. Nesládek (M. Tlustý) - 8:0, T. Nesládek (F. Honzíček) - 9:0, F. Honzíček (bez asistence) - 10:0, F. Honzíček (L. Hájková) - 11:1

FK Čáslav B - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 10:1 (5:0),
branky a asistence Čáslavi:
T. Hájek (bez asistence) - 1:0, T. Hájek (T. Nesládek) - 2:0, T. Nesládek (T. Hájek) - 3:0, M. Tlustý (T. Nesládek) - 4:0, M. Vilímek (bez asistence) - 5:0, T. Hájek (E. Panýrková) - 6:0, E. Panýrková (T. Hájek) - 7:1, M. Tlustý (E. Panýrková) - 8:1, I. Ondráčková (bez asistence) - 9:1, M. Tlustý (F. Honzíček) - 10:1

FK Čáslav B - FK Uhlířské Janovice 5:2 (2:0),
branky a asistence Čáslavi:
F. Honzíček (T. Hájek) - 1:0, T. Nesládek (T. Hájek) - 2:0, M. Tlustý (E. Panýrková) - 3:1, T. Nesládek (F. Honzíček) - 4:1, M. Vilímek (M. Tlustý) - 5:1

Čáslav: A. Jeřicha - M. Vilímek, M. Tlustý, T. Hájek, T. Nesládek, F. Honzíček. Střídaly: E. Panýrková, I. Ondráčková, L. Hájková. Trenéři: L. Hájek, V. Pavlík.

- hrací doba: 2x 18 minut, rozhodčí: P. Procházka (Vrdy)

Výsledky ostatních utkání: Uhlířské Janovice - Zruč nad Sázavou 3:3, Vrdy - Uhlířské Janovice 2:8, Vrdy - Zruč nad Sázavou 5:9.

Pořadí turnaje: 1. FK Čáslav - 9 bodů (skóre 26:5), 2. FK Uhlířské Janovice - 4 body (skóre 13:10), 3. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - 4 body (skóre 13:18), 4. TJ Slavoj Vrdy - 0 bodů (skóre 9:28).