U11 Starší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Cestu ze Sázavy zpříjemnily tři body a osm 'banánů'

Vítěznou tečku měl 'výlet' čáslavských fotbalistů kategorie U11 do Sázavy, kde v sobotu 23. září 2017 odehráli čtvrtý mistrovský zápas okresního přeboru mladších žáků. O tříbodovém zisku rozhodli čtyřmi trefami ve druhé polovině prvního poločasu.

Domácí tým se sice jako první zapsal do střelecké listiny, ale postupem času rychle převzala iniciativu Čáslav, vstřelila nějaké branky a s výjimkou úvodu druhé půle, kdy trenér L. Hájek zkoušel výměnu na klíčových postech, už hru plně kontrolovala.

Velký rozdíl byl patrný především v nasazení a pohybu, který s přibývajícími minutami dělal sázavským hráčům problémy. Chodící fotbal v jejím podání neměl šanci na úspěch. „V tomto směru nám to protivník usnadnil,“ souhlasil čáslavský kouč Luboš Hájek.

Tomu všichni jeho svěřenci udělali radost, největší pak asi E. Panýrková, která se ve druhém poločase na levé straně zálohy rozehrála k výbornému výkonu.

„Nejen Elišce se už nějakou dobu snažím vštípit, že se na hřišti musí především vydat ze všech sil. Ona to v daném časovém úseku pochopila, skvěle zrealizovala a ukázala, jak by to mělo vypadat. Po utkání mně potvrdila, že ji pak ten fotbal daleko víc bavil, i když to byla pěkná makačka. A právě touhle cestou se chceme ubírat,“ vyjádřil se trenér Luboš Hájek.

FK Kavalier Sázava

FK Kavalier Sázava - FK Čáslav D 3:8 (1:5),
branky a asistence Čáslavi: T. Nesládek (F. Honzíček) - 1:1, K. Zavadil (T. Nesládek) - 1:2, T. Nesládek (T. Hájek) - 1:3, T. Nesládek (M. Vilímek) - 1:4, A. Adam (bez asistence) - 1:5, M. Vilímek (T. Hájek) - 2:6, T. Nesládek (T. Hájek) - 2:7, A. Adam (F. Honzíček) - 2:8

Čáslav: A. Jeřicha - E. Panýrková, M. Tlustý, F. Kopecký - M. Vilímek, T. Hájek, F. Honzíček - T. Nesládek. Průběžně střídali: A. Adam, K. Zavadil, V. Vondra. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: J. Rejhon (Sázava)

Zbývající výsledky: Kutná Hora B - Ledeč nad Sázavou 4:0, Uhlířské Janovice - Močovice 2:4, Zbraslavice - Červené Janovice 16:0.