U11 Starší přípravka

Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Derby s Kutnou Horou rozhodla standardní situace

Kvalitní fotbalový boj o každý centimetr umělé trávy nabídlo v sobotu 28. října derby okresního přeboru mladších žáků mezi čáslavským déčkem a kutnohorským béčkem. O vítězi nakonec rozhodl jediný gól z poloviny prvního poločasu.

Z trefy, která pro něj znamenala šestou výhru za sebou, se radoval domácí tým, když trestný kop T. Nesládka od půlící čáry tečoval před brankářem soupeře čáslavský stoper M. Tlustý.

Tři body tentokrát nezískalo lepší, ale šťastnější družstvo. Čáslav měla o něco více ze hry v úvodní půlhodině, po změně stran se víceméně už jenom bránila a musela odolávat nebezpečným atakům hostů z Lorce. Brankář A. Jeřicha však za svá záda nepustil míč ani jednou, a to ani poté, co se ho někteří kutnohorští fanoušci snažili několikrát neférově rozhodit tím, že na něj těsně před jeho zákrokem volali 'Pusť!'

„Takové chování mě mrzelo, ale jinak jsem byl kluky z Kutné Hory po zápase v kabině pochválit, protože hráli hodně dobře, především Patrik Balvín a také Ondra Chalupa. Všem jsem řekl, že si nezasloužili prohrát a že fotbal je někdy takový,“ uznal kvalitu protivníka čáslavský trenér Luboš Hájek.

V jeho týmu hrála prim obrana, naopak ofenzivní fáze se nedařila podle představ. „Hosté nás vůbec nepustili k tomu, co nás v minulých zápasech zdobilo. V útoku jsme se trápili a hlavně ve druhém poločase jsme nedokázali udržet balon na soupeřově polovině, natož ohrozit jeho branku,“ litoval Luboš Hájek. Své svěřence pochválil za bojovnost, díky níž dokázali utkání dotáhnout do vítězného konce.

Sparta Kutná Hora

FK Čáslav D - Sparta Kutná Hora B 1:0 (1:0),
branka a asistence: M. Tlustý (T. Nesládek) - 1:0

Čáslav: A. Jeřicha - D. Dražinovský, M. Tlustý, F. Kopecký - M. Vilímek, T. Hájek, O. Mlčoch - T. Nesládek. Průběžně střídali: F. Honzíček, E. Panýrková, D. Hlouch, I. Ondráčková. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: T. Volenec (Vlkaneč)

Zbývající výsledky: Červené Janovice - Uhlířské Janovice 0:14, Ledeč nad Sázavou - Močovice (odloženo kvůli počasí), Zbraslavice - Sázava 6:1.