U11 Starší přípravka

Členské příspěvky jaro 2020

Jak zaplatit

Finálová fáze okresního přeboru začala na jedničku

Tím nejlepším způsobem vstoupili do finálové části okresního přeboru mladších žáků čáslavští fotbalisté kategorie U11. V úvodním duelu deklasovali v sobotu 28. dubna Golčův Jeníkov 8:1, s kterým v zimní přípravě před měsícem a půl remizovali 4:4.

Výrazné vítězství domácího kolektivu nad čtvrtým týmem áčkové skupiny bylo založeno na pozorné hře obrany s aktivním přechodem do útoku. V prvním poločase řada čáslavských šancí ještě zůstala nevyužita, ale po přestávce se situace zlepšila. Definitivně se zápas zlomil mezi 42. a 49. minutou, kdy z pěti gólů skončily čtyři v síti Golčova Jeníkova.

Na prvenství v soutěži kanonýrů v základní části okresního přeboru navázal pětatřicetigólový T. Nesládek, když otevřel skóre proměněnou penaltou za faul na F. Honzíčka a do střelecké listiny se pak zapsal ještě třikrát. Produktivní byl s hattrickem i F. Honzíček a na pět branek spoluhráčům přihrál T. Hájek.

„Kluci a holky podali velmi dobrý výkon v obraně i v útoku a svědomitě plnili zadané úkoly.  Nějak takhle by to mělo vypadat každý víkend,“ s úsměvem konstatoval čáslavský trenér Luboš Hájek. „Proměnit více šancí v první půli, mohlo být skóre ještě veselejší, ale i takhle to vzhledem k výsledku vzájemného zápasu v zimní přípravě dopadlo nad očekávání,“ dodal Luboš Hájek.

TJ Sokol Golčův Jeníkov

FK Čáslav D - TJ Sokol Golčův Jeníkov 8:1 (2:0),
branky a asistence Čáslavi: T. Nesládek (pokutový kop) - 1:0, F. Honzíček (T. Hájek) - 2:0, T. Nesládek (T. Hájek) - 3:0, M. Vilímek (T. Hájek) - 4:0, T. Nesládek (T. Hájek) - 5:0, T. Nesládek (A. Gaspri) - 6:1, F. Honzíček (T. Hájek) - 7:1, F. Honzíček (E. Panýrková) - 8:1

Čáslav: A. Jeřicha - D. Dražinovský, M. Tlustý, F. Kopecký - M. Vilímek, T. Hájek, F. Honzíček - T. Nesládek. Průběžně střídali: A. Gaspri, E. Panýrková, I. Ondráčková. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: D. Mucha (Čáslav)

Zbývající výsledky: Církvice - Kutná Hora B 1:2, Zbraslavice - Bílé Podolí 3:0, Vrdy - Uhlířské Janovice 3:3.