U11 Starší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Finálová fáze okresního přeboru začala na jedničku

Tím nejlepším způsobem vstoupili do finálové části okresního přeboru mladších žáků čáslavští fotbalisté kategorie U11. V úvodním duelu deklasovali v sobotu 28. dubna Golčův Jeníkov 8:1, s kterým v zimní přípravě před měsícem a půl remizovali 4:4.

Výrazné vítězství domácího kolektivu nad čtvrtým týmem áčkové skupiny bylo založeno na pozorné hře obrany s aktivním přechodem do útoku. V prvním poločase řada čáslavských šancí ještě zůstala nevyužita, ale po přestávce se situace zlepšila. Definitivně se zápas zlomil mezi 42. a 49. minutou, kdy z pěti gólů skončily čtyři v síti Golčova Jeníkova.

Na prvenství v soutěži kanonýrů v základní části okresního přeboru navázal pětatřicetigólový T. Nesládek, když otevřel skóre proměněnou penaltou za faul na F. Honzíčka a do střelecké listiny se pak zapsal ještě třikrát. Produktivní byl s hattrickem i F. Honzíček a na pět branek spoluhráčům přihrál T. Hájek.

„Kluci a holky podali velmi dobrý výkon v obraně i v útoku a svědomitě plnili zadané úkoly.  Nějak takhle by to mělo vypadat každý víkend,“ s úsměvem konstatoval čáslavský trenér Luboš Hájek. „Proměnit více šancí v první půli, mohlo být skóre ještě veselejší, ale i takhle to vzhledem k výsledku vzájemného zápasu v zimní přípravě dopadlo nad očekávání,“ dodal Luboš Hájek.

TJ Sokol Golčův Jeníkov

FK Čáslav D - TJ Sokol Golčův Jeníkov 8:1 (2:0),
branky a asistence Čáslavi: T. Nesládek (pokutový kop) - 1:0, F. Honzíček (T. Hájek) - 2:0, T. Nesládek (T. Hájek) - 3:0, M. Vilímek (T. Hájek) - 4:0, T. Nesládek (T. Hájek) - 5:0, T. Nesládek (A. Gaspri) - 6:1, F. Honzíček (T. Hájek) - 7:1, F. Honzíček (E. Panýrková) - 8:1

Čáslav: A. Jeřicha - D. Dražinovský, M. Tlustý, F. Kopecký - M. Vilímek, T. Hájek, F. Honzíček - T. Nesládek. Průběžně střídali: A. Gaspri, E. Panýrková, I. Ondráčková. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: D. Mucha (Čáslav)

Zbývající výsledky: Církvice - Kutná Hora B 1:2, Zbraslavice - Bílé Podolí 3:0, Vrdy - Uhlířské Janovice 3:3.