U11 Starší přípravka

KLUBOVÁ SEKCE PRO ČLENY FK ČÁSLAV

PŘIHLÁSIT SE

FK Čáslav vyhlašuje nejlepší hráče roku 2020 – kategorie přípravek

Čáslav – Tradiční akt vyhlášení nejlepších hráčů jednotlivých kategorií fotbalového klubu Čáslav probíhá na únorovém plese klubu. Letos však tato akce musela být z důvodů pandemie zrušena. Avšak na vyhlášení top hráčů FK Čáslav přeci jenom dojde!

Ve čtyřdílném seriálu představíme oceněné hráče z kategorií přípravek, žáků, dorostu a dospělého fotbalu. Ocenění si své ceny převezmou osobně jakmile nám současná situace dovolí se znovu osobně potkávat na fotbalových trávnících. Všem oceněným hráčům za rok 2020 gratulujeme!

Minipřípravka:

Terezka Tobiášová, Matyáš Špičák, Tobiáš Stříška.

„Všichni tři nominovaní patřili mezi nejpilnější v docházce na tréninky. Vzorně se zapojovali do tréninku a během loňského roku udělali v rámci fotbalových a sportovních dovedností velký pokrok,“ uvedla trenérka minipřípravky Jana Šťastná.

U8:

Tadeáš Roubíček - Zarputilý bojovník, který nic nevypustí. Zároveň má obrovskou ránu v noze se skvělou kopací techniku.

Oskar Bureš - Maličký, ale o to šikovnější. Oskar je velice kreativní a zdobí ho nejen bojovnost, ale především skvělá technika s míčem.

Mikoláš Černý - Miky je obrovský bojovník. Je rychlý a nevypustí žádný souboj.

U9:

David Feierfeil - Nebezpečný křídelní hráč, který k nám do Čáslavi přišel z pražského klubu SK Union Vršovice. Na svůj nízký věk je to velmi chytrý a tvořivý hráč, který svou kvalitou předčí mnoho hráčů ve své věkové kategorii.

Petr Vilímek - Obětavý hráč obranné řady, který nás během podzimní sezóny několikrát zachránil před inkasováním gólu. Velmi bojovný hráč, který se sám nenechá vystřídat a na hřišti bojuje do posledního dechu.

Jakub Platil - Pro nás, jako realizační tým kategorie U9, byl Jakub největším překvapením podzimu, kdy jsme u něho viděli velkou chuť se zlepšovat a jeho výkony v zápasech byly každým týdnem lepší a lepší. Po korona pauze jsme se obávali, aby o svou formu nepřišel, ale ukázalo se, že se doma zodpovědně připravuje a dovoluji si říct že i přes absenci tréninků zlepšuje.

U10:

Tomáš Pekhart - Bojovník, který se vždy rve o výsledek, výborný tah na branku, rychlost, hbitost, rád kličkuje. Dobré individuální vlastnosti. Universální hráč, kterého lze využít na každé pozici.

Libor Jelínek - Neustoupí ze žádného souboje, rychlý, tahový hráč. Universální hráč, kterého lze využít na každou pozici. Chce být všude a u všeho, což je velmi dobrá vlastnost.

Štěpán Mariani - Kapitán, poctivý hráč, skromný a neúnavný hráč, jak na tréninku, tak při zápasech. Vždy je na něho spolehnutí.

U11:

Petr Němec - Všestranný hráč jak do pole, tak do branky. Má vynikající přístup k fotbalu . Gólman, který umí hrát nohama.

Jan  Suchomel – Má vzorný přístup k tréninkům a zápasům. Do každého tréninku a zápasů jde naplno i když výsledek není příznivý. Honza se může pyšnit i dobrou technikou.

Filip Mráz - Technické dovednosti mu nejsou cizí. Nebojí se udělat kličku. Umí překvapit hezkou střelou.

Týmy přípravek