U11 Starší přípravka

prázdninové zážitky pro děti

chci více informací

Kobylky z Bílého Podolí si nevyskakovaly ani minutu

Utkání, které snad ani nebylo hodno finálové skupiny okresního přeboru mladších žáků, odehráli čáslavští fotbalisté kategorie U11 v neděli 3. června. Tým z Bílého Podolí se zelenou kobylkou ve znaku se totiž nezmohl vůbec na nic a míče se de facto zmocnil jen po každém inkasovaném gólu.

Zápas začal diskutabilní brankou z ofsajdu, ale pak se rozjela skvělá jízda čáslavských hráčů. Ti předvedli vynikající výkon a po dvaceti minutách už měli devítigólový náskok. Nakonec zvítězili vysoko 19:0.

„Předvedli jsme parádní fotbal a byli velmi produktivní v koncovce. A i když nám toho soupeř dovolil opravdu dost, neuchýlili jsme se k nějakému sólování, ale hráli jsme pořád kombinačně a kolektivně, což nám také vyneslo tak velký počet branek,“ pochválil své svěřence čáslavský trenér Luboš Hájek.

Jeho týmu zbývá ve finálové části okresního přeboru mladších žáků odehrát poslední zápas, a sice s kutnohorským béčkem v pondělí 11. června od 18 hodin v Lorci. Původní sobotní termín musel být změněn kvůli projevenému zájmu o účast čáslavského celku na závěrečném okresním turnaji starších přípravek, kam věkem stále patří.

FC Bílé Podolí

FK Čáslav D - FC Bílé Podolí 19:0 (9:0),
branky a asistence Čáslavi: T. Nesládek (T. Hájek) - 1:0, T. Hájek (F. Honzíček) - 2:0, D. Dražinovský (M. Hájek) - 3:0, T. Nesládek (D. Dražinovský) - 4:0, F. Honzíček (T. Nesládek) - 5:0, T. Nesládek (T. Hájek) - 6:0, T. Hájek (T. Nesládek) - 7:0, D. Dražinovský (M. Vilímek) - 8:0, V. Koryčánek (D. Dražinovský) - 9:0, T. Hájek (T. Nesládek) - 10:0, T. Nesládek (F. Kopecký) - 11:0, F. Honzíček (T. Hájek) - 12:0, F. Honzíček (T. Hájek) - 13:0, T. Nesládek (V. Koryčánek) - 14:0, T. Nesládek (F. Honzíček) - 15:0, T. Nesládek (A. Gaspri) - 16:0, V. Koryčánek (T. Nesládek) - 17:0, T. Nesládek (V. Koryčánek) - 18:0, F. Honzíček (M. Tlustý) - 19:0

Čáslav: A. Jeřicha - P. Kovář, M. Tlustý, F. Kopecký - D. Dražinovský, T. Hájek, F. Honzíček - T. Nesládek. Průběžně střídali: M. Vilímek, V. Koryčánek, A. Gaspri, I. Ondráčková. Trenéři: L. Hájek, V. Pavlík.

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: D. Mucha (Čáslav)

Zbývající výsledky: Uhlířské Janovice - Golčův Jeníkov 5:5, Církvice - Zbraslavice 1:2, Vrdy - Kutná Hora B 3:2.