U11 Starší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Letní soustředění - druhá polovina týdne

Druhá půlka soustředění.

Čtvrtý den

Středa 28.8.2019

Budíček byl stanoven na klasický čas. Kluky jsme museli budit, kumuluje se nám únava a tak jsme zvědaví jak se kluci poperou s dopoledním zápasem.

Dopolední zápas se nám vcelku povedl herně, nicméně už ne moc výsledkově. Obzvlášť v poslední fázi bylo znát, že má soupeř víc hráčů na střídání. Utkání hodnotí nejlepší hráč zápasu Tomáš Vedral.
"Hrálo se mi dobře, hodně jsme si to s Dvořkou dávali. Docela jsme se první dvě třetiny drželi, ale poté nám docházeli síly a dostali jsme hodně gólů" Výsledek byl 0:13 po třetinách (0:1, 0:3, 0:4, 0:5). Po zápase mě mrzelo, že se úplně všichni nesnažili a proto je výsledek takový jaký je".

K obědu byla čočková polévka a dále brambory a rybí filé. Dopolední program hodnotí Dan Černý:

"Vstávalo se mi dobře, ale probudil mě kohout, který tam kokrhal. Pak jsem šel hrát pong pong, který mi moc nešel jako minulé dny. Pak jsme hráli zápas - První část dobrá a pak nám docházeli síly. Oběd jsem celý snědl.

Odpoledne hodnotí Hynek Miřácký:

"Po obědě jsme měli dvě hodiny klidu a pak jsme šly na trénink. Měli jsme čtyři malé branky a hráli jsme s míči velikosti číslo 1. Potom bylo švihadlo což mi moc nešlo. Pak jsme měli ještě cvičení na přebrání míče. K večeři byla svíčková a ta mi chutnala. Poté jsme hráli karty."

Večerka byla stanovena na 21:00.

Čtvrtek 29.8.2019

Budíček v 7:45 a snídaně v 8:00. Na snídani zasíláme níže foto Nutelového krále Šímy Kubína.

v 8:30 proběhlo losování Mistrovství světa, kdy budou každou svatyni hlídat nejlepší brankáři světa - David de Radek Richard Gea a Iker Ondřej Casillas Bačo. Týmy nám vyšly takto:

Česká republika - Krejčí, Dvořák, Strnad

Francie - Miřácký, Holan, Černý

Španělsko - Mezsároš, Kubín, Vavřina

Brazílie - Tichý, Vedral, Bednář

Výsledky budou vyhlášeny zítra.

Stihli jsme i bazén před obědem. K obědu byla nudličková polévka a k druhému jídlu rizoto. Dodpolední program nám hodnotí Kuba Tichý:

"Vstávalo se mi dobře protože Hýňa spadnul z postele. Snídaně byla dobrá. Mistrovství světa se mi povedlo a myslím že jsme vyhráli nejvíc zápasů. Bazén byl teplý a koupalo se mi dobře. S trenérem jsem písničky u bazénu nezpíval, ale večer u táboráku se již připojím."

Odpoledne a večer nám zhodnotí Péťa Vavřina:

"Na výletě jsme našli hodně hub a stavěli jsme domečky. Líbila se mi cesta, byli jsme na zmrzlině ta mi moc chutnala. Večer jsme se koupali. Večeře byla dobrá. Večer jsme neopékali buřty protože pršelo.

Pátek 30.8.2019

Budíček a snídaně klasicky. Poté zápas 4x20 minut s FK Pardubice 2010. Hrálo se 5+1 - prohra 15:16 po vcelku dobrém výkonu.

Zápas nám zhodnotí Martin Krejčí:

"Zápas to byl hezký. Moc mě bavil a na pravém útočníkovi jsem dal góla. Sice jsme o jednu branku prohráli, ale všichni se moc bavili. K obědu byla rajská a ta mi moc chutnala."

Po obědě bylo slavnostní vyhlášení všech výsledků a oficiální zakončení soustředění. Chlapci dostali různé odměny - dostalo se na každého. Poté se šlo naposled do bazénu. Kluci si poté sami uspořádali turnaj v nohejbale a při něm trpělivě čekali na příjezd rodičů

Celý realizační tým děkuje hráčům za perfektní přístup k soustředění a pevně věříme, že si borci soustředění užili!!!