U11 Starší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Deník ze soustředění - první tři dny

Každý večer se budeme hlásit s novinkami ze soustředění kategorie U11.

Den za dnem

Neděle 25.8.2019

Náš tým se sešel v neděli večer v penzionu  U Kozlů ve večerních hodinách. Někteří hráči mají za sebou náročný víkendový turnaj a byla na nich znát velká únava. Celkově se nám tu sešlo 12 hráčů a všichni se těšíme do práce v tréninkovém procesu.

Rozdělení pokojů jsme nechali na chlapcích a níže ho přikládáme:

Šimon Kubín, Tomáš Vedral a Dan Černý

Kuba Tichý, Hynek Miřácký a Kuba Dvořák

Bohouš Bednář, Táda Strnad a Péťa Vavřina

Matěj Mezsároš, Martin Krejčí, Honzík Holanů a když se nám uzdraví tak Tobi Ozank.

Poté co se kluci zabydleli, tak si vyslechli pár hřejivých slov od místního majitele pana Daleckého a společně s realizačním týmem se nastavila pravidla.

Po osprchování a další nutné hygieně měli kluci večerku na devátou hodinu a na pokojích vládne klid. Budíček v pondělí je stanoven na 7:45 a zítra přidáme už i nějaké fotky.

Pondělí 26.8.2019

Ráno jsme chlapce nemuseli budit - mají ještě dost sil. Snídaně byla formou švédských stolů. Následně jsme šly na procházku, kde jsme poznaly místní okolí a nasbírali nějaké houby.

Proběhlo i bodování pokojů, které si vyhodnotíme v pátek po obědě - nejlepší pokoj dostane odměnu.

Dopolední trénink byl od 10 do 11:30. Oběd od 12 hodin a celý dopolední program nám zhodnotil Táda Strnad:

"K snídani byly velmi dobré švédské stoly. Velmi dobrý byl čaj. Poté šel celý tým na procházku, kde jsme našly houby a necháváme je sušit. Trénink byl velmi dobrý - hrály jsme bagovky a při závěrečném cvičení jsme si i dobře zachytaly. K obědu byla velmi dobrá sekaná s bramborem a kyselou okurkou."

Po poledním klidu jsme všichni naskákaly do bazénu. Odpolední trénink byl zaměřen na vedení míče s následnou hrou 5+1.  V šest hodin byla večeře - špagety všem moc chutnaly a většina si přidávala, někteří i vícekrát.

Od 19 hodin se konal los Ligy mistrů, která se odehraje zítra dopoledne místo tréninkové jednotky. Turnaj 3+0 na malé branky se losoval za přítomnosti státního notáře Kuby Tichého. Los rozhodl takto:

Juventus : Matěj Meszároš, Tadeáš Strnad a Bohumil Bednář

Borussia Dortmund: Jan Holan, Šimon Kubín a Tomáš Vedral

FC Barcelona: Hynek Miřácký, Petr Vavřina a Jakub Tichý

FK Čáslav: Dan Černý, Martin Krejčí a Jakub Dvořák

Celé odpoledne nám zhodnotí nejmladší účastník soustředění Šíma Kubín:

"Trénink se mi moc líbil, bavilo mě jak jsem vodil balóny nohou se střelbou na malé branky. A hodně se mi líbil fotbal. Moc dobré byly špagety k večeři. Losování Ligy mistrů mě moc bavilo ...hodně jsme se o tom bavily s klukama a byla u toho sranda. Ping pong byl dobrej, ale moc to nešlo, musím potrénovat."

Během pondělí se rozehrál i turnaj ve stolním tenise, kde se hraje o první tři místa a záverečný match proti trenérům. Zápasy se hrají na jeden set do 11 bodů, každý s každým.

Kluci dnes měli stanovenou večerku na 21:30 - většina už tou dobou usínala a nabírala energii na Ligu mistrů.

Úterý 27.8.2019

Budíček v 7:45, snídaně v 8:00. Již od devíti se nám rozehrála Liga mistrů. Výsledky zápasů níže:

Juventus 1:1 a 0:1 Dortmund

Barcelova 1:1 a 3:6 Čáslav

Juventus 4:2 a 5:1 Barcelona

Čáslav 5:0 a 0:0 Dortmund

Dortmund 5:0 a 6:0 Barcelona

Čáslav 1:1 a 1:1 Juventus

Celou Ligu Mistrů nám zhodnotí Matěj "Messi" Mezsároš":

Hrálo se mi velmi dobře. Dal jsem góla proti Barceloně. Mám pět asistencí a dobře jsem si zahrál. Na Lize mistrů se mi líbilo, že se všichni snažili. Hráli jsme spoustu zápasů a bavilo mě to.

Po turnaji jsme regenerovali v bazénu. K obědu byla polévka bramborová a hovězí plátek s rýží. Opět všichni dojedli.

Kompletní dopolední program zhodnotil Kuba Dvořák:

Snídaně mi chutnala, dal jsem si dobrý salám. Vyhrávali jsme hodně v Lize mistrů, ale i remízovali. Bazén byl velmi dobrý, akorát ze začátku to bylo ledový. Oběd mi chutnal."

Dnešní odpolední trénink jsme začali už ve 14:00, aby jsme stihli bazén před večeří.

Trénink byl zaměřen na přihrávky a detail převzetí míče. Některé akce byly opravdu oku lahodící a pevně věříme, že je uvidíme v zítřejším přátelském utkání. To odehrajeme místo dopoledního tréninku proti FK Pardubice 2009 v rozestavení 6+1 (výkop v 10:00)

Po tréninku se šlo na svačinu - tentokrát kluci snědli ovocný koláč. Poté skočili ihned do bazénu a někteří poté vyzvali k přátelskému zápasu trenéra ve stolním tenise.

K večeři jsme měli knedlíky s povidly - vše nám zhodnotí Honza Holan:

"O poledním klidu jsme byli na pokoji a povídali jsme si. Trénink se mi líbil, málem jsem vyhrál břevna, ale nakonec mě přeskočil Kuba Tichý a Dan Černý". Koupání bylo super a pinec byl taky dobrý. Večeře mi chutnala!"

Večerní program zajišťuje turnaj ve stolním tenise, kde se snažíme odehrát co nejrychleji všechny zápasy - aby se vše stihlo do konce soustředění, k tomu se vyjádřil Bohouš Bednář:

"Turnaj zatím probíhá. Daří se mi dobře - zatím jsem prohrál jenom s Péťou a ostatní jsem porazil. Fouká vítr, což je složitý na hraní. Hrál jsem i s trenérem cvičební zápas, tam se mi dařilo dobře a málem jsem ho porazil."

Večerka byla stanovena na 21:00. Únava již byla znát a kluci spali velmi rychle.

Máme tu úpravu odjezdu ze soustředění. V pátek se bude odjíždět v 16:00 - pokud by někdo z rodičů nestíhal prosíme o kontaktování trenéra Richarda, který má cestu rovněž do Čáslavi a může kluky vzít.

Horní Bradlo 2019