U11 Starší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Na Chvaletice platila spolupráce dvou Tomášů

Po podzimu nejlepší celek okresního přeboru mladších žáků na Pardubicku, který na hřištích soupeřů ani jednou neprohrál, se představil v sobotu 17. března v přípravném mači na umělé trávě. Čáslavští fotbalisté kategorie U11 hostili Chvaletice.

Teplota pod bodem mrazu a slabé sněžení fotbalu příliš nepřály, a tak každá gólová radost hráče obou týmů rozehřála. Čáslavský celek se v ofenzívě oproti svým zvyklostem tentokrát neprosadil po lajnách, ale středem hřiště, kdy především ze spolupráce T. Hájka a T. Nesládka domácí vsítili první tři branky.

„Je to paráda, když hráč ví, kam si naběhnout, a míč do daného prostoru opravdu dostane,“ líbila se souhra čáslavskému trenérovi Luboši Hájkovi. V podobném duchu pokračovala stejná dvojice také ve druhém poločase, ovšem proti už byl vždy včas vyběhnuvší chvaletický brankář.

Těsné vedení Čáslavi po dvou brankách T. Nesládka a P. Kolbaby z první půle potvrdil v poslední minutě utkání V. Koryčánek. „Aby se Chvaletice výsledkově držely na dostřel, jsme soupeři umožnili laxností v obraně zejména v první půli. To mě mrzelo, samozřejmě stejně jako dost neproměněných šancí,“ dodal Luboš Hájek.

FK Baník Chvaletice

FK Čáslav D - FK Baník Chvaletice 5:3 (4:3),
branky a asistence Čáslavi: T. Nesládek (T. Hájek) - 1:0, T. Nesládek (T. Hájek) - 2:2, P. Kolbaba (T Nesládek) - 3:2, P. Kolbaba (V. Koryčánek) - 4:2, V. Koryčánek (bez asistence) - 5:3

Čáslav: A. Jeřicha - D. Dražinovský, M. Tlustý, F. Kopecký - M. Vilímek, T. Hájek, V. Koryčánek - T. Nesládek. Průběžně střídali: I. Ondráčková, P. Kolbaba, O. Bureš. Trenéři: L. Hájek, V. Pavlík.

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: D. Mucha (Čáslav)