U11 Starší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Na Chvaletice platila spolupráce dvou Tomášů

Po podzimu nejlepší celek okresního přeboru mladších žáků na Pardubicku, který na hřištích soupeřů ani jednou neprohrál, se představil v sobotu 17. března v přípravném mači na umělé trávě. Čáslavští fotbalisté kategorie U11 hostili Chvaletice.

Teplota pod bodem mrazu a slabé sněžení fotbalu příliš nepřály, a tak každá gólová radost hráče obou týmů rozehřála. Čáslavský celek se v ofenzívě oproti svým zvyklostem tentokrát neprosadil po lajnách, ale středem hřiště, kdy především ze spolupráce T. Hájka a T. Nesládka domácí vsítili první tři branky.

„Je to paráda, když hráč ví, kam si naběhnout, a míč do daného prostoru opravdu dostane,“ líbila se souhra čáslavskému trenérovi Luboši Hájkovi. V podobném duchu pokračovala stejná dvojice také ve druhém poločase, ovšem proti už byl vždy včas vyběhnuvší chvaletický brankář.

Těsné vedení Čáslavi po dvou brankách T. Nesládka a P. Kolbaby z první půle potvrdil v poslední minutě utkání V. Koryčánek. „Aby se Chvaletice výsledkově držely na dostřel, jsme soupeři umožnili laxností v obraně zejména v první půli. To mě mrzelo, samozřejmě stejně jako dost neproměněných šancí,“ dodal Luboš Hájek.

FK Baník Chvaletice

FK Čáslav D - FK Baník Chvaletice 5:3 (4:3),
branky a asistence Čáslavi: T. Nesládek (T. Hájek) - 1:0, T. Nesládek (T. Hájek) - 2:2, P. Kolbaba (T Nesládek) - 3:2, P. Kolbaba (V. Koryčánek) - 4:2, V. Koryčánek (bez asistence) - 5:3

Čáslav: A. Jeřicha - D. Dražinovský, M. Tlustý, F. Kopecký - M. Vilímek, T. Hájek, V. Koryčánek - T. Nesládek. Průběžně střídali: I. Ondráčková, P. Kolbaba, O. Bureš. Trenéři: L. Hájek, V. Pavlík.

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: D. Mucha (Čáslav)