U11 Starší přípravka

Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Na podzim venku stoprocentní. Uhlíři to nepokazili

Se stoprocentní úspěšností zakončili mladší žáci Čáslavi sérii podzimních mistrovských utkání na cizích hřištích. Také šestý venkovní výjezd v rámci okresního přeboru proměnili v další tři body, když v sobotu 4. listopadu 2017 vyhráli v Uhlířských Janovicích.

Zápas se nápadně podobal tomu zářijovému v Čáslavi, avšak s jednou podstatnou změnou. Svěřenci trenéra L. Hájka tentokrát dokázali svou výraznou převahu v prvním poločase zúročit gólově. Před přestávkou si vytvořili čtyřbrankový náskok, který vylepšili hned v úvodu druhé půle. Pak ale zase přenechali aktivitu soupeři a pykali za to dvěma trefami. I tak vrátili uhlířům porážku.

V prvním dějství předvedli čáslavští hráči i na bahnitém terénu velmi kvalitní fotbal a například gól T. Hájka, který uklidil míč přízemní střelou k tyči po hezké kombinaci přes celou šířku hřiště po ose F. Kopecký, M. Tlustý a zpětné přihrávce M. Vilímka, měl ligové parametry. „Byla radost se nejen na tuto akci dívat,“ souhlasil kouč Čáslavi D Luboš Hájek.

Daleko méně spokojený byl po změně stran, neboť jeho tým výrazně polevil. „Těžko říct, jestli to bylo sebeuspokojením hráčů, nebo tím, že už nemohli. Každopádně by museli mít hodně dobrý fyzický fond, aby v tom bahně vydrželi hrát s takovým nasazením celé utkání. Sám jsem si to o necelou hodinu později zkusil ve svém zápase na stejně těžkém terénu v Malešově, kde jsem stihl odehrát druhých pětačtyřicet minut, a měl jsem toho opravdu dost,“ uvedl trenér Luboš Hájek.

Mistrovskou část podzimní sezony 2017/2018 zakončí čáslavští mladší žáci kategorie U11 v sobotu 11. listopadu, kdy na umělé trávě přivítají už v devět hodin Ledeč nad Sázavou. Kromě možnosti přezimovat na prvním místě tabulky okresního přeboru bude ve hře také osmé vítězství v řadě.

FK Uhlířské Janovice

FK Uhlířské Janovice - FK Čáslav D 2:5 (0:4),
branky a asistence Čáslavi: T. Nesládek (F. Honzíček) - 0:1, F. Honzíček (E. Panýrková) - 0:2, T. Hájek (M. Vilímek) - 0:3, T. Nesládek (rohový kop) - 0:4, T. Nesládek (F. Honzíček) - 0:5

Čáslav: A. Jeřicha - D. Dražinovský, M. Tlustý, F. Kopecký - M. Vilímek, T. Hájek, F. Honzíček - T. Nesládek. Průběžně střídali: O. Mlčoch, E. Panýrková, V. Vondra, I. Ondráčková. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: R. Pařez (Suchdol)

Zbývající výsledky: Sázava - Červené Janovice 18:0, Zbraslavice - Ledeč nad Sázavou 10:0, Kutná Hora B - Močovice 1:3.