U11 Starší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Návrat s Malínem na menší hřiště? Lepší než nic

Přizpůsobit rozměry hrací plochy počtu hráčů soupeře museli čáslavští mladší žáci kategorie U11 těsně před začátkem přípravného duelu s Malínem. Hosté dorazili v neděli 18. února 2018 pouze v šesti, a tak přišel vhod model pro starší přípravku.

„Hlavně že přijeli a mohlo se hrát,“ oddechl si čáslavský trenér Luboš Hájek. Jeho svěřenci už mají zažitý jiný herní systém, a proto se v první třetině na menším hřišti a v odlišném rozestavění nějakou dobu hledali, zvláště při úvodních střídáních obou pětek. Malín se dokonce ujal vedení.

Postupem času se hra čáslavského týmu na umělé trávě zlepšovala a v jeho podání přibývalo pěkných kombinačních akcí. „Ještě jsem měl představu, že zápas odehrajeme ve větším tempu, ale to se nám nedařilo, protože hra byla často přerušovaná zejména kvůli autovým vhazováním,“ naznačil Luboš Hájek.

Čáslav nakonec docílila pohodového vítězství 10:1, když jen T. Nesládek vstřelil šest branek a přidal dvě gólové přihrávky. Výborný výkon podal také brankář A. Jeřicha, který předvedl několik velmi dobrých i efektních zákroků a hodně se snažil hrát nohama.

TJ Sokol Malín

FK Čáslav D - TJ Sokol Malín 10:1 (3:1, 4:0, 3:0),
branky a asistence Čáslavi: T. Nesládek (E. Panýrková) - 1:1, T. Nesládek (T. Hájek) - 2:1, M. Tlustý (M. Vilímek) - 3:1, T. Nesládek (D. Dražinovský) - 4:1, T. Nesládek (I. Ondráčková) - 5:1, D. Dražinovský (T. Nesládek) - 6:1, E. Panýrková (D. Dražinovský) - 7:1, T. Nesládek (E. Panýrková) - 8:1, T. Nesládek (bez asistence) - 9:1, T. Hájek (T. Nesládek) - 10:1

Čáslav: A. Jeřicha - D. Dražinovský, I. Ondráčková, T. Hájek, T. Nesládek, E. Panýrková - M. Vilímek, F. Kopecký, M. Tlustý, L. Hájková, F. Honzíček. Trenéři: L. Hájek, V. Pavlík.

- hrací doba: 3x 20 minut, rozhodčí: D. Mucha (Čáslav)