U11 Starší přípravka

ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!
ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!

CELÁ ZPRÁVA

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Nic netrvá věčně! Skvělá vítězná série skončila ve Vrdech

Fotbal z té méně příjemné stránky poznali čáslavští hráči kategorie U11 v neděli 6. května ve Vrdech. V utkání vítězů obou skupin základní části okresního přeboru mladších žáků se sice snažili, ale na svého protivníka nestačili a odvezli si devítigólový debakl.

Hodnocení trenéra

Vrdy zařadily do sestavy minimálně pět borců koncového ročníku 2005, což proti čáslavské omladině bylo znát hlavně v osobních a rychlostních soubojích. „Z tohoto pohledu jsem se na své svěřence ani nemohl zlobit. Například Filip Kopecký vkládal do sprintů s Michalem Klocem veškeré úsilí, ale prostě byl oproti o dva roky staršímu hráči pomalejší. Naopak jsem byl rád, že jsme se chtěli soupeři vyrovnat po fotbalové stránce, což se nám zejména v prvním poločase dařilo. Ovšem tentokrát to nestačilo,“ konstatoval čáslavský trenér Luboš Hájek.

Jeho tým ve věku starší přípravky přišel po dvanácti vyhraných mistrovských zápasech v řadě o skvělou sérii neporazitelnosti a vlastně vůbec poprvé v soutěžním ročníku 2017/2018 prohrál na cizím hřišti. „Byla to parádní šňůra, kterou jsme si v okresním přeboru mladších žáků užívali, avšak nic netrvá věčně. Ve finálové části jsme něco takového už mohli předpokládat, i když takovýto debakl jsem nečekal,“ zmínil Luboš Hájek.

9 : 0
(4 : 0)

TJ Slavoj Vrdy

 

FK Čáslav

Branky

TJ Slavoj Vrdy - FK Čáslav D 9:0 (4:0)

Sestava

Čáslav: A. Jeřicha - D. Dražinovský, M. Tlustý, F. Kopecký - M. Vilímek, T. Hájek, F. Honzíček - T. Nesládek. Průběžně střídali: I. Ondráčková, A. Gaspri, E. Panýrková. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: T. Volenec (Vlkaneč)

Zbývající výsledky: Uhlířské Janovice - Bílé Podolí 7:2, Golčův Jeníkov - Církvice 5:2, Kutná Hora B - Zbraslavice 3:3.