U11 Starší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Ondrášovka v Hlinsku měla bramborovou příchuť

Možnost dostatečně poznat fotbalové celky z východních Čech dostali v úterý 5. září 2017 čáslavští mladší žáci kategorie U11. Stalo se tak v rámci předkola klání s názvem Ondrášovka Cup, které se hrálo v Hlinsku v době školního vyučování.

Tato turnajová konfrontace nedopadla úplně špatně - čtvrté místo z devíti. Ale stačilo málo a čáslavský celek mohl po sérii osmi čtvrthodinových zápasů pomýšlet na medailové umístění, ne-li na postup do další fáze celostátní pohárové soutěže mládeže v Havlíčkově Brodě, kam si účast zajistily první dva týmy.

Že se Čáslavi nakonec nepovedla jedna ani druhá varianta, rozhodl nepříznivý obrat skóre v duelu s Dobruškou a také vítězný gól Lanškrounu v poslední minutě závěrečného mače. „Zejména průběh utkání s Dobruškou mě hodně mrzel. Vedli jsme o dvě branky, měli jsme díky aktivní hře po křídlech další šance, a přesto soupeř dokázal po našich chybách vyhrát,“ posteskl si čáslavský trenér Luboš Hájek.

Jeho tým si v Hlinsku připsal alespoň prvenství v podobě vítězství s nejvyšším počtem vstřelených branek, když jich do sítě Kostelce nad Orlicí stihl za patnáct minut vstřelit pět. „Naopak nejvíce pasivní jsme byli proti Rychnovu nad Kněžnou, za což nás protivník zaslouženě potrestal třemi góly,“ podotkl Luboš Hájek.

Fotbalové klání v Hlinsku nabídlo i středočeské derby, v němž Čáslav porazila nejtěsnějším rozdílem Kutnou Horu.

4. místo

Ondrášovka Cup

FK Čáslav - SK Vysoké Mýto 2:1
- branky a asistence Čáslavi: P. Holý (bez asistence) - 1:1, P. Holý (T. Hájek) - 2:1

FK Čáslav - FK Spartak Choceň 1:1
- branka a asistence Čáslavi: M. Vilímek (O. Mlčoch) - 1:1

FK Čáslav - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 0:3

FK Čáslav - FK Kostelec nad Orlicí 5:1
- branky a asistence Čáslavi: T. Hájek (bez asistence) - 1:0, T. Nesládek (M. Vilímek) - 2:1, M. Čertek (T. Hájek) - 3:1, P. Holý (M. Resl) - 4:1, V. Koryčánek (M. Vilímek) - 5:1

FK Čáslav - SK Dobruška 2:3
- branky a asistence Čáslavi: T. Nesládek (M. Vilímek) - 1:0, M. Vilímek (T. Nesládek) - 2:0

FK Čáslav - Sparta Kutná Hora 1:0
- branka a asistence Čáslavi: M. Vilímek (V. Koryčánek) - 1:0

FK Čáslav - FC Hlinsko 2:0
- branky a asistence Čáslavi: M. Vilímek (F. Honzíček) - 1:0, M. Vilímek (P. Holý) - 2:0

FK Čáslav - FO Lanškroun 0:1

Čáslav: A. Jeřicha, D. Hlouch - M. Čertek, D. Dražinovský, T. Hájek, P. Holý, F. Honzíček, F. Kopecký, V. Koryčánek, O. Mlčoch, T. Nesládek, I. Ondráčková, E. Panýrková, M. Resl, M. Tlustý, M. Vilímek. Trenér: L. Hájek.

Pořadí turnaje: 1. FO Lanškroun - 20 bodů (skóre 13:2), 2. FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - 18 bodů (skóre 15:3), 3. SK Dobruška - 14 bodů (skóre 10:7), 4. FK Čáslav - 13 bodů (skóre 13:10), 5. FC Hlinsko - 10 bodů (skóre 6:8), 6. FK Spartak Choceň - 8 bodů (skóre 3:8), 7. SK Vysoké Mýto - 7 bodů (skóre 6:8), 8. Sparta Kutná Hora - 5 bodů (skóre 4:11), 9. FK Kostelec nad Orlicí - 4 body (skóre 5:18).