U11 Starší přípravka

Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Podzimní mistrovskou sezónu zakončila starší přípravka U11 výhrou nad rezervou kutnohorské Sparty

V pondělí odehrála starší přípravka poslední podzimní utkání Poháru starších přípravek OFS KH. Do Kutné Hory kde hrála proti místní rezervě, zajížděla značně oslabena, když se předem ze zápasu omluvilo 6 kluků. Zbylý kluci se s utkáním popasovali velice dobře, a i bez možnosti střídání v utkání dominovali a Kutnou Horu hravě porazili.

Kluky musím za dnešní výkon a předvedenou hru pochválit, po celé utkání se prezentovali kombinační hrou, vytvářeli si spoustu gólových příležitosti a řadu z nich dokázali i proměnit. Zápas odmakali a i přes to že ve druhým poločase byla na některých znát únava tak se všichni snažili a bojovali až do konce.

Sparta Kutná Hora

Dražinovský 4x