U11 Starší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Povedená první půle na bodový zisk s uhlíři nestačila

Dva naprosto odlišné poločasy odehráli proti mladším žákům z Uhlířských Janovic fotbalisté čáslavského celku U11. Jestliže v sobotu 16. září 2017 měli v první půli nad protivníkem očividně navrch, tak po změně stran dominovali na hřišti hosté.

V součtu z toho byla výhra uhlířů o dvě branky, které Čáslav inkasovala v 57. a 58. minutě. „Náš výkon před poločasovou přestávkou mě potěšil, jen mohlo být víc gólových zakončení. V další fázi zápasu ale přišlo rozčarování z toho, jak lehce jsme přenechali iniciativu soupeři. Nakonec jsme neudrželi ani remízu,“ konstatoval čáslavský trenér Luboš Hájek.

Na jeho svěřencích bylo ve druhém dějství vidět, že jim došly síly. „Pro mě nic překvapujícího. Učíme se hrát fyzicky náročný fotbal, ale naše kondice ještě není taková, abychom v daném tempu vydrželi celé utkání. Nicméně z naší strany kvalitní první poločas ukázal, že jsme na dobré cestě,“ dodal Luboš Hájek.

FK Uhlířské Janovice

FK Čáslav D - FK Uhlířské Janovice 2:4 (2:1),
branky a asistence Čáslavi: M. Vilímek (F. Kopecký) - 1:1, T. Hájek (M. Vilímek) - 2:1

Čáslav: A. Jeřicha (31. D. Hlouch) - F. Kopecký, M. Tlustý, O. Mlčoch - M. Vilímek, T. Hájek, F. Honzíček - T. Nesládek. Průběžně střídali: E. Panýrková, V. Vondra, K. Zavadil, I. Ondráčková. Trenéři: L. Hájek, V. Pavlík.

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: P. Procházka (Vrdy)

Zbývající výsledky: Červené Janovice - Sázava 0:14, Ledeč nad Sázavou - Zbraslavice 3:1, Močovice - Kutná Hora B 2:7.