U11 Starší přípravka

FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin! FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin!
FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ v neděli 16.9. od 16:30 hodin!

Povedená rozlučka: duel s rodiči, kvíz a hráč kabiny

Konec fotbalové sezony 2017/2018 v čáslavském týmu U11 se v úterý 26. června nesl ve znamení tradičního zápasu dětí a rodičů a následného posezení v klubové V.I.P. místnosti. Tam se všichni občerstvili, napsali si vědomostní kvíz a zvolili si hráče kabiny.

Výsledek fotbalového mače se nikomu zapamatovat nepodařilo, ovšem bylo jasné, že děti nedaly rodičům šanci. Když se pak všichni posilnili výbornou pizzou z čáslavského náměstí, následovalo zhodnocení sezony formou testu s dvaceti otázkami od trenéra L. Hájka. Nejlépe se na ně připravil D. Dražinovský, který se mýlil jen čtyřikrát, a zvítězil tak o bod před A. Jeřichou a F. Kopeckým.

Na závěr setkání došlo k vyhlášení hráče kabiny. Nejvíce hlasů od svých spoluhráčů dostal T. Hájek, těsně za ním skončil T. Nesládek. „Umí hrát výborně fotbal, rád dělá blbiny, je s ním sranda,“ shodla se většina na lídrovi týmu. Pak si ještě všichni vychutnali muffiny i dort v klubových barvách a popřáli si hezké prázdniny.

Chcete si také zkusit vědomostní test, který vám přiblíží uplynulou sezonu u týmu U11? Nyní máte možnost:

1. Kdy jsme se začali připravovat na sezonu 2017/2018? (7. srpna 2017)

2. Kde se koncem srpna konalo letní soustředění? (Horní Bradlo)

3. Jak se jmenuje patron našeho týmu? (Robin Vocel)

4. V jaké barvě dresů jsme hráli nejčastěji? (tmavě zelená)

5. Kdo hrál v dresu číslo 13? (Eliška Panýrková)

6. Ve kterém městě jsme odehráli Ondrášovka Cup? (Hlinsko)

7. Na jakém místě jsme skončili v okresním přeboru? (2.)

8. Který tým z okresního přeboru jsme jako jediný v mistrovském zápase třikrát v sezoně porazili? (Kutná Hora B)

9. Kdo byl nejlepším střelcem našeho týmu? (Tomáš Nesládek)

10. Kdo v našem týmu připravil největší počet gólů? (Tomáš Hájek)

11. Kolik gólů jsme celkem vstřelili v základní i finálové skupině okresního přeboru? (105 + 39 = 144)