U11 Starší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Povedené manévry se Zbraslavicemi utnula přestávka

Vydatnou porci pěkného fotbalu servírovali v sobotu 30. září 2017 čáslavští mladší žáci kategorie U11 v duelu se Zbraslavicemi. Svou aktivní hrou soupeře dokonale zaskočili a rychle naplňovali ideální scénář vítězného mače.

Po první půli si domácí celek vytvořil pětigólový náskok. Přitom Zbraslavice do té doby prohrály jen jedno ze čtyř utkání.

„S naším výkonem před poločasovou přestávkou jsem byl maximálně spokojený. Praktikovali jsme většinu prvků, které pilujeme na trénincích. Přesně takový by měl být základní level, který bychom chtěli standardizovat a pak dále rozvíjet,“ radoval se čáslavský trenér Luboš Hájek.

O to větší šok přišel po změně stran. Tým, který v úvodním dějství jasně dominoval, najednou sklouzl do podprůměru a v prvních patnácti minutách mu nefungovalo skoro nic. Zbraslavice z toho v tu dobu naštěstí nevytěžily víc než jeden gól z rychlého brejku.

„To byla hodně nepříjemná proměna. Hráči si najednou nevěřili a přestali se hýbat. Postupem času se naše hra sice zlepšila, ale už nedosáhla kvality z prvního poločasu,“ přiblížil Luboš Hájek, u něhož tak bez ohledu na vysoké vítězství převládaly smíšené pocity.

SK Zbraslavice

FK Čáslav D - SK Zbraslavice 9:2 (5:0),
branky a asistence Čáslavi: T. Nesládek (M. Vilímek) - 1:0, T. Hájek (bez asistence) - 2:0, D. Hybler (V. Paták) - 3:0, D. Hybler (E. Panýrková) - 4:0, T. Nesládek (F. Kopecký) - 5:0, D. Hybler (M. Vilímek) - 6:1, T. Nesládek (D. Hybler) - 7:1, V. Paták (D. Hybler) - 8:1, V. Paták (T. Nesládek) - 9:1

Čáslav: A. Jeřicha - D. Dražinovský, M. Tlustý, F. Kopecký - M. Vilímek, T. Hájek, E. Panýrková - T. Nesládek. Průběžně střídali: D. Hybler, V. Paták. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: D. Lengál (Vrdy)

Zbývající výsledky: Ledeč nad Sázavou - Červené Janovice 16:0, Močovice - Sázava 3:0, Kutná Hora B - Uhlířské Janovice 3:3.