U11 Starší přípravka

Členské příspěvky jaro 2020

Jak zaplatit

První místo ve skupině dokonala hra na jednu bránu

Asi na dlouhou dobu posledním vyloženě lehkým zápasem se v sobotu 14. dubna pobavili čáslavští fotbalisté kategorie U11. Duel s Červenými Janovicemi, nejslabším celkem okresního přeboru mladších žáků, byl pouze otázkou skóre. A to se pěkně zakulatilo.

Protivníky na obou pólech tabulky od sebe před výkopem dělilo třiatřicet bodů, hosté navíc přijeli po třinácti odehraných kolech s velmi pasivním skórem 0:235. Nula na kontě vstřelených branek jim zůstala i v Čáslavi, ale počet inkasovaných gólů se navýšil o další dvacítku.

„Tohle utkání, jemuž jsem osobně nepřisuzoval příliš velkou váhu, jsme si mohli vyloženě užít, ovšem nikoliv v tom smyslu, že bychom ho odchodili a nehráli alespoň v průměrném tempu. Nabádal jsem svoje hráče, aby se fotbalem pobavili a brali to spíš jako odměnu za až nečekaně povedou základní část okresního přeboru, kterou jsme jako tým s nejmladším kádrem dokázali v béčkové skupině vyhrát,“ zmínil čáslavský kouč Luboš Hájek.

Jeho tým se po šesti odehraných kolech - po podzimním vysokém vítězství v Červených Janovicích - ujal vedení v tabulce a už si ho vzít nenechal. Trenér si je však dobře vědom, že v další fázi soutěže se po sloučení skupin a rozdělení kolektivů podle výkonnosti začíná vlastně od začátku a lehkých soupeřů již nebude. „V každém případě to můžeme brát jako dobrou přípravu na příští sezonu,“ poznamenal Luboš Hájek.

1.
0 b

Sokol Červené Janovice

FK Čáslav D - TJ Sokol Červené Janovice 20:0 (11:0),
branky a asistence Čáslavi: T. Hájek (bez asistence) - 1:0, T. Hájek (M. Vilímek) - 2:0, T. Hájek (F. Kopecký) - 3:0, F. Honzíček (bez asistence) - 4:0, T. Hájek (F. Kopecký) - 5:0, F. Honzíček (M. Vilímek) - 6:0, D. Dražinovský (bez asistence) - 7:0, T. Hájek (D. Dražinovský) - 8:0, T. Hájek (I. Ondráčková) - 9:0, E. Panýrková (T. Hájek) - 10:0, T. Hájek (T. Nesládek) - 11:0, T. Nesládek (M. Vilímek) - 12:0, L. Hájková (M. Vilímek) - 13:0, T. Nesládek (E. Panýrková) - 14:0, T. Nesládek (I. Ondráčková) - 15:0, T. Nesládek (bez asistence) - 16:0, F. Honzíček (D. Dražinovský) - 17:0, T. Hájek (T. Nesládek) - 18:0, E. Panýrková (T. Nesládek) - 19:0, T. Hájek (F. Honzíček) - 20:0

Čáslav: A. Jeřicha - D. Dražinovský, M. Tlustý - M. Vilímek, T. Hájek, F. Kopecký - T. Nesládek, F. Honzíček. Průběžně střídali: I. Ondráčková, E. Panýrková, L. Hájková. Trenéři: L. Hájek, V. Pavlík.

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: V. Müller (Močovice)

Zbývající výsledky: Ledeč nad Sázavou  - Uhlířské Janovice 2:9, Kutná Hora B - Sázava 11:1, Močovice - Zbraslavice 0:3.

Soutěžní otázka pro hráče U11: Kdo z čáslavského týmu vstřelil v utkání s Červenými Janovicemi stý gól svého týmu v sezoně 2017/2018? Odpovědi posílejte prostřednictvím esemesky na telefonní číslo 724 765 382. Autor nejrychlejší správné odpovědi se může těšit na sladkou odměnu.

Vítězem se stal a čokoládu od trenéra L. Hájka dostal A. Jeřicha. Správná odpověď: T. Nesládek.