U11 Starší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Sázava si vykoledovala bohatou velikonoční nadílku

Na povedenou zimní přípravu navázali v jarní mistrovské premiéře okresního přeboru mladších žáků fotbalisté čáslavského celku U11. Ve velikonoční předehrávce v pátek 30. března na umělé trávě nedali Sázavě šanci a vysoko zvítězili.

Hosté mohli odjet s ještě větším výpraskem, kdyby čáslavští hráči byli produktivnější v koncovce. Střelecký den tentokrát neměl T. Nesládek. Ačkoliv už v první půli zkompletoval hattrick a mohl být v pohodě, po změně stran si gólovou radost již nedopřál.

Naopak výstavní trefou se blýskl stoper M. Tlustý a k výbornému ofenzivnímu výkonu se na pravé straně zálohy rozehrál M. Vilímek.

„Neproměněné šance pokazily dojem z naší jinak vydařené hry. Vytvořili jsme si řadu gólových příležitostí, ovšem bez finálního zakončení,“ posteskl si čáslavský trenér Luboš Hájek.

Ten tentokrát kladně hodnotil celkem pozornou defenzivní činnost svého týmu, i když sázavský gól v závěru utkání po nepokryté dorážce přímého kopu zbytečně připravil dobře chytajícího brankáře A. Jeřichu o čisté konto.

FK Kavalier Sázava

FK Čáslav D - FK Kavalier Sázava 8:1 (4:0),
branky a asistence Čáslavi: T. Nesládek (bez asistence) - 1:0, T. Hájek (bez asistence) - 2:0, T. Nesládek (T. Hájek) - 3:0, T. Nesládek (bez asistence) - 4:0, M. Vilímek (T. Nesládek) - 5:0, M. Tlustý (F. Kopecký) - 6:0, K. Zavadil (M. Vilímek) - 7:0, T. Hájek (bez asistence) - 8:0

Čáslav: A. Jeřicha - D. Dražinovský, M. Tlustý, F. Kopecký - M. Vilímek, T. Hájek, I. Ondráčková - T. Nesládek. Průběžně střídali: E. Panýrková, K. Zavadil, J. Pánek. Trenéři: L. Hájek, V. Pavlík.

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: Š. Pipek (Čáslav)

Zbývající výsledky: Červené Janovice - Zbraslavice 0:18, Ledeč nad Sázavou - Kutná Hora B 0:6, Močovice - Uhlířské Janovice 3:1.