U11 Starší přípravka

FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin! FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin!
FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ v neděli 16.9. od 16:30 hodin!

Tréninkový plán

Datum
Čas
Sraz
Událost
Místo
pondělí 24.09.
18:00 - 19:30
17:50
Trénink
Hlavní hřiště
úterý 25.09.
18:00 - 19:30
17:50
Trénink
Atletické hřiště
pátek 28.09.
16:30 - 18:00
16:20
Trénink
Hlavní hřiště
pondělí 01.10.
18:00 - 19:30
17:50
Trénink
Hlavní hřiště
úterý 02.10.
18:00 - 19:30
17:50
Trénink
Atletické hřiště
pátek 05.10.
16:30 - 18:00
16:20
Trénink
Hlavní hřiště
pondělí 08.10.
18:00 - 19:30
17:50
Trénink
Hlavní hřiště
úterý 09.10.
18:00 - 19:30
17:50
Trénink
Atletické hřiště
pátek 12.10.
16:30 - 18:00
16:20
Trénink
Hlavní hřiště
pondělí 15.10.
18:00 - 19:30
17:50
Trénink
Hlavní hřiště
úterý 16.10.
18:00 - 19:30
17:50
Trénink
Atletické hřiště
pátek 19.10.
16:30 - 18:00
16:20
Trénink
Hlavní hřiště
úterý 23.10.
18:00 - 19:30
17:50
Trénink
Atletické hřiště
středa 28.08.
18:00 - 19:30
17:50
Trénink
Atletické hřiště

Výsledky týmu

úterý 11.09.
17:30
FC Slovan Havlíčkův Brod
FK Čáslav
Havlíčkův Brod
neděle 24.06.
9:00
krajský turnaj starších přípravek - 2. místo
Čáslav
pondělí 11.06.
18:00
Sparta Kutná Hora
FK Čáslav
Kutná Hora
sobota 09.06.
8:30
okresní turnaj starších přípravek - 2. místo
Čáslav
neděle 03.06.
14:00
FK Čáslav
FC Bílé Podolí
Čáslav - atlet.
neděle 27.05.
10:30
SK Zbraslavice
FK Čáslav
Zbraslavice
pátek 18.05.
18:00
FK Čáslav
SK Církvice
Čáslav - atlet.
pátek 11.05.
18:00
FK Čáslav
FK Uhlířské Janovice
Čáslav - atlet.
neděle 06.05.
14:30
TJ Slavoj Vrdy
FK Čáslav
Vrdy
úterý 01.05.
9:00
Memoriál Jiřího Čermáka - 9. místo
Kutná Hora
sobota 28.04.
10:00
FK Čáslav
TJ Sokol Golčův Jeníkov
Čáslav - UMT
sobota 21.04.
10:00
mistrovský turnaj - 1. místo
Vrdy
sobota 14.04.
10:00
FK Čáslav
Sokol Červené Janovice
Čáslav - atlet.
neděle 08.04.
10:30
SK Zbraslavice
FK Čáslav
Zbraslavice
pátek 30.03.
13:00
FK Čáslav
FK Kavalier Sázava
Čáslav - UMT
sobota 24.03.
8:30
Halový turnaj TJ Sokol Červené Janovice - 1. místo
Zbraslavice
sobota 17.03.
13:00
FK Čáslav
FK Baník Chvaletice
Čáslav - UMT
neděle 11.03.
18:00
FK Čáslav
TJ Sokol Golčův Jeníkov
Čáslav - UMT
sobota 03.03.
12:00
FK Čáslav
ŽSK Třemošnice
Čáslav - UMT
neděle 18.02.
10:00
FK Čáslav
TJ Sokol Malín
Čáslav - UMT
sobota 10.02.
10:00
FK Čáslav
Sparta Kutná Hora
Čáslav - UMT
sobota 11.11.
9:00
FK Čáslav
FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou
Čáslav - UMT
sobota 04.11.
10:00
FK Uhlířské Janovice
FK Čáslav
Uhlířské Janovice
sobota 28.10.
10:00
FK Čáslav
Sparta Kutná Hora
Čáslav - UMT
neděle 22.10.
10:30
TJ Sokol Močovice
FK Čáslav
Močovice
neděle 15.10.
10:00
FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou
FK Čáslav
Ledeč nad Sázavou
sobota 07.10.
10:30
Sokol Červené Janovice
FK Čáslav
Červené Janovice
sobota 30.09.
13:00
FK Čáslav
SK Zbraslavice
Čáslav
sobota 23.09.
10:30
FK Kavalier Sázava
FK Čáslav
Sázava
sobota 16.09.
13:00
FK Čáslav
FK Uhlířské Janovice
Čáslav
středa 13.09.
17:30
FK Čáslav
TJ Sokol Močovice
Čáslav
neděle 10.09.
10:30
Sparta Kutná Hora
FK Čáslav
Kutná Hora
úterý 05.09.
9:00
Ondrášovka Cup - 4. místo
Hlinsko
sobota 02.09.
10:00
mistrovský turnaj - 2. místo
Vrdy
neděle 27.08.
10:00
FK Čáslav
Sparta Kutná Hora
Čáslav
čtvrtek 17.08.
17:30
Sparta Kutná Hora
FK Čáslav
Červené Janovice