U11 Starší přípravka

Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00! Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!
Halloween ve Vodrantech 31.10.2018 od 18:00!

Starší přípravka U11 porazila v přátelském utkání FK Pardubice

V neděli dopoledne měla starší přípravka na programu dvě přátelská utkání v Kutné Hoře. Nejdříve se utkala s týmem z Pardubic a na konec odehrála zápas proti domácí Kutné Hoře. Hrálo se na polovinu hřiště, systémem 7+1, což naši kluci doposud nehráli, a tak se jednalo o jejich první zkušenost s tímto rozestavením a velikostí hřiště. Změna jim ale nedělala žádný problém, brzy se adaptovali a odehráli s Pardubicemi velmi dobrý zápas. Díky dobré obranné práci celého týmu nepustili Pardubice do žádné vyložené šanci, a tak brankář Jericha neměl problém udržet čisté konto. Na druhou stranu si naši svěřenci dokázali vytvořit dostatek brankových příležitostí. Jednu z nich proměnil po krásné individuální akci Šic, když se mu podařilo projít mezi třemi obránci Pardubic a podél brankáře hladce zavěsit. Konečnou podobu výsledku stanovil těsně před koncem prvního poločasu Skokan. Ve druhé půli branka už nepadla, a tak se kluci mohli radovat z cenné výhry 2:0.

Před zápas jsem se obával, jak si se změnou rozestavení a větší plochou hřiště poradíme, ale kluci mě příjemně překvapili a hráli lépe nežli jsem očekával. Sice byli ve hře vidět ještě nepatrné nedostatky, ale na to že jsme hráli na půli hřiště poprvé to nebylo vůbec špatné. V příštích zápasech je jen potřeba zachovat chladnou hlavu v zakončení a některé útočné situace řešit klidněji. Nebýt naší zbrklosti mohl být rozdíl ve skóre vyšší. I tak ze zápasu převládá spokojenost a musím kluky za jejich výkony pochválit.

FK Pardubice

Šic 1x

Skokan 1x

Jeřicha, Dražinovský, Mužatko, Rajchman, Klinkáček, Kovář, Procházka, Šic, Vrdský, Skokan, Buchl, Brynda