U11 Starší přípravka

Členské příspěvky jaro 2020

Jak zaplatit

Svaly se trhají, kostí praskají a kondice se zvyšuje.

Soustředění Doubice

31.1. pátek: V pátek měli kluci budíček v 7:00 a pokračovali následnou snídaní v 7:30. Kluci měli snídani dle jídelníčku (obrázek). Po snídani kluci měli další tréninkovou jednotku, která byla zaměřená na rozvoj vytrvalosti a rychlosti. Následoval výborný oběd, který nám připravily Růža a Květa. Kluci měli polední klid, který využili k hraní deskových her nebo odpočinku. Potom kluci podstoupili další tréninkovou jednotku, která byla zaměřená na hry malých forem (1:1, 2:2, 3:3,). Po večeři si kluci losovali jednotlivé úkoly, skládali básně, zpívali písničky a nebo přáli všem k dobrému chutnání. Čím se rozvila jejich kreativní činnost.

1.1. sobota: Sobota následovala ve stejném rytmu jako páteční den, kluci vstali v 7:00 a snídaně proběhla v 7:30. Po snídani kluci měli trénink zaměřený na sílu, koordinaci a rychlost. Po obědě jsme šli na vycházku, která nás zavedla do největšího muzea dřevěných soch v ČR. Při procházce jsme narazili na krásnou chatu Karla Gotta. Kluci si dali výborný zmrzlinový pohár, který měli v tradiční Doubické hospodě, která byla moc krásná s příjemnou obsluhou. Kluci si tak užili náročný, ale krásný pobyt v horské oblasti na čerstvém vzduchu.

Na závěr bychom chtěli poděkovat za sponzorský dar SILNICE ČÁSLAV HOLDING - a.s.