U11 Starší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - jaro 2019

Těžká písemka na úvod dopadla v Kutné Hoře skvěle

Úspěšný vstup do mistrovské sezony 2017/2018 zaznamenali fotbalisté čáslavského týmu U11. Hned jejich první zápas v okresním přeboru mladších žáků získal vítězný punc, když ve velmi kvalitním a bojovném utkání vyhráli v neděli 10. září 2017 v Kutné Hoře.

Zápas vyloženě sedl zejména T. Nesládkovi, který své gólové galapředstavení začal výstavní trefou do šibenice z přímého kopu a ještě do poločasové přestávky stihl zkompletovat hattrick. Ve druhé půli pak přidal čtvrtou branku a jednu asistenci.

„Chtěli jsme se vyvarovat chyb, kterých jsme se dopustili se stejným soupeřem před čtrnácti dny v domácím přípravném utkání, a zároveň jsme se snažili přenést do naší hry co nejvíce prvků z tréninkových jednotek. To se nám dařilo, i když se sparťané dostali do více šancí, než bych si představoval. Naštěstí byla naše produktivita v koncovce lepší,“ zmínil čáslavský kouč Luboš Hájek.

Duel měl pro něj pikantní náboj, neboť v kutnohorské Spartě dříve více než čtyři roky působil, všechny protihráče znal a navíc svedl trenérský souboj se svým bratrem J. Hájkem. „Myslím si, že se ani diváci nenudili, protože zápas nepostrádal od obou týmů kvalitu, náboj a výsledek byl otevřený až do závěrečné minuty,“ řekl Luboš Hájek.

Podle něj se stalo vítězství Čáslavi v Lorci dílem celého kolektivu, přičemž za klíčové hráče označil šestici T. Nesládek, T. Hájek, M. Tlustý, D. Dražinovský, F. Kopecký a A. Adam.

Sparta Kutná Hora

Sparta Kutná Hora B - FK Čáslav D 4:6 (2:3),
branky a asistence Čáslavi: T. Nesládek (přímý kop) - 0:1, T. Nesládek (F. Honzíček) - 0:2, T. Nesládek (bez asistence) - 1:3, A. Adam (T. Hájek) - 2:4, A. Adam (T. Nesládek) - 3:5, T. Nesládek (A. Adam) - 4:6

Čáslav: D. Hlouch (31. A. Jeřicha) - D. Dražinovský, M. Tlustý, F. Kopecký - T. Nesládek, T. Hájek, E. Panýrková - A. Adam. Průběžně střídali: K. Zavadil, V. Vondra, F. Honzíček, I. Ondráčková. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: K. Kafka (Sedlec)

Zbývající výsledky: Ledeč nad Sázavou - Močovice 4:2, Uhlířské Janovice - Červené Janovice 29:0, Sázava - Zbraslavice 0:4.