U11 Starší přípravka

ZMĚNA ČASU UTKÁNÍ: Čáslav - Náchod, neděle 27.9. od 15:00 hod.!!!
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

CELÁ ZPRÁVA

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti.

Soustředění Doubice 2020

Soustředění Doubice

Starší přípravka U11 ve čtvrtek po vysvědčení odjela vlakem ve 13:45 z kolínského nádraží na zimní soustředění do obce Doubice v Českém Švýcarsku. Na soustředění jsme odjížděli za účelem tmelení party, nabírání fyzické kondice, koordinace a regenerace. Kdy jsme k tomuto využili luxusně zařízenou roubenku, která nám poskytla útočiště ve vnitřních prostorách i venkovním hřišti a o regeneraci se postarala sauna a vířivka, která byla mužstvu neomezeně k dispozici.

O vyváženou a pestrou stravu se nám staraly výborné kuchařky Bohunka ‘‘Květoslava‘‘ Bednářová a Anička ‘‘Růžena‘‘ Daňková a to dle během připraveného a radou schváleného jídelničku!!

30.1. čtvrtek: Po příjezdu na chatu proběhlo ubytování, rozdělení do pokojů a následné seznámení s plánem soustředění. Naše skvělé kuchařky Květa a Růža připravily dětem a realizačnímu týmu výbornou večeři dle jídelního lístku. Před večeří si kluci odbyli první kruhový trénink zaměřený na posilovaní středu těla. Další program si kluci vybrali samy a ve 21:30 byli všichni uloženi ke spánku.

Rozdělení pokojů:

pokoj č.1 – Tobias Ozank, Kryštof Lhoták, Tomáš Vedral,