U11 Starší přípravka

Členské příspěvky jaro 2020

Jak zaplatit

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti.

Soustředění Doubice 2020

Soustředění Doubice

Starší přípravka U11 ve čtvrtek po vysvědčení odjela vlakem ve 13:45 z kolínského nádraží na zimní soustředění do obce Doubice v Českém Švýcarsku. Na soustředění jsme odjížděli za účelem tmelení party, nabírání fyzické kondice, koordinace a regenerace. Kdy jsme k tomuto využili luxusně zařízenou roubenku, která nám poskytla útočiště ve vnitřních prostorách i venkovním hřišti a o regeneraci se postarala sauna a vířivka, která byla mužstvu neomezeně k dispozici.

O vyváženou a pestrou stravu se nám staraly výborné kuchařky Bohunka ‘‘Květoslava‘‘ Bednářová a Anička ‘‘Růžena‘‘ Daňková a to dle během připraveného a radou schváleného jídelničku!!

30.1. čtvrtek: Po příjezdu na chatu proběhlo ubytování, rozdělení do pokojů a následné seznámení s plánem soustředění. Naše skvělé kuchařky Květa a Růža připravily dětem a realizačnímu týmu výbornou večeři dle jídelního lístku. Před večeří si kluci odbyli první kruhový trénink zaměřený na posilovaní středu těla. Další program si kluci vybrali samy a ve 21:30 byli všichni uloženi ke spánku.

Rozdělení pokojů:

pokoj č.1 – Tobias Ozank, Kryštof Lhoták, Tomáš Vedral,