U11 Starší přípravka

FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin! FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin!
FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ v neděli 16.9. od 16:30 hodin!

Třemošnice dopřála jubilantovi hezké narozeniny

Posilněni narozeninovými želatinovými bonbóny nastoupili čáslavští mladší žáci kategorie U11 k přípravnému fotbalovému zápasu s Třemošnicí. Jubilant F. Honzíček oslavil v sobotu 3. března deset let a patřičně si to na umělé trávě užil.

Třemošnici se v přeboru Pardubického kraje za celý podzim nepovedlo ani jednou bodovat na hřišti soupeře a stejně dopadla také v Čáslavi. Byl to právě oslavenec F. Honzíček, kdo protivníkovi 'zlomil vaz', a sice třemi rychlými góly v rozmezí 43. a 48. minuty, kdy zvýšil stav utkání z 6:4 na 9:4. Celkem zaznamenal čtyři branky a dvě asistence.

„Řekl bych, že jsme tentokrát předvedli takovou všehochuť.  Jednak velice pěkné přímočaré i kombinační útočné akce, ale na druhou stranu spoustu nepřesných přihrávek a takzvaného drbání ve vlastním pokutovém území, což by se nám proti kvalitnějšímu soupeři nemuselo vyplatit,“ shrnul čáslavský trenér Luboš Hájek.

ŽSK Třemošnice

FK Čáslav D - ŽSK Třemošnice 10:5 (4:2),
branky a asistence Čáslavi: T. Nesládek (M. Vilímek) - 1:0, F. Honzíček (T. Hájek) - 2:2, T. Nesládek (F. Honzíček) - 3:2, T. Nesládek (V. Koryčánek) - 4:2, T. Hájek (bez asistence) - 5:3, V. Koryčánek (T. Hájek) - 6:4, F. Honzíček (V. Koryčánek) - 7:4, F. Honzíček (T. Nesládek) - 8:4, F. Honzíček (T. Nesládek) - 9:4, V. Koryčánek (F. Honzíček) - 10:4

Čáslav: A. Jeřicha - D. Dražinovský, M. Tlustý, I. Ondráčková - M. Vilímek, T. Hájek, F. Honzíček - T. Nesládek. Průběžně střídali: V. Koryčánek, E. Panýrková. Trenéři: L. Hájek, V. Pavlík.

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: D. Zoufalý (Malešov)