U11 Starší přípravka

FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin! FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ  v neděli 16.9. od 16:30 hodin!
FANDÍME VŠICHNI SPOLEČNĚ v neděli 16.9. od 16:30 hodin!

Třikrát ztracené vedení s Golčovým Jeníkovem

Fotbal nahoru - dolů předvedli v neděli 11. března aktéři přípravného utkání mladších žáků na osvětlené umělé trávě v Čáslavi. Jak domácí kolektiv, tak i soupeř z Golčova Jeníkova se prezentoval především ofenzivním pojetím hry.

Hosté z Vysočiny jezdí na Kutnohorsko často, protože tam hrají áčkovou skupinu okresního přeboru a po podzimu jim patří čtvrtá příčka. Je tedy hodně pravděpodobné, že v jarní nadstavbové části opět změří síly právě s Čáslaví D. A jak se nyní ukázalo, ta to nebude mít jednoduché.

Domácí tým, který v sestavě zkoušel  P. Kolbabu z Třemošnice a premiérových pár minut v čáslavském dresu absolvoval i bývalý hráč Nových Dvorů O. Bureš, se sice třikrát ujal vedení, ale nakonec mohl být rád, že vstřelil vyrovnávací gól deset minut před koncem. Ve zbývající části zápasu ještě měly oba celky možnost strhnout vedení na svou stranu, avšak na nerozhodném výsledku 4:4 se už nic nezměnilo.

„Větší fotbalovou kvalitu z naší strany měl první poločas. V něm jsme předvedli řadu pěkných přímočarých akcí, škoda jen, že jsme šetřili gólovým zakončením. Občas jsme se nechali unést útočením a zapomněli bránit. Na to si musíme dát pozor,“ uvedl čáslavský trenér Luboš Hájek. Jeho celek se jevil herně lépe, ovšem hosté byli produktivnější v koncovce.

TJ Sokol Golčův Jeníkov

FK Čáslav D - TJ Sokol Golčův Jeníkov 4:4 (2:2),
branky a asistence Čáslavi: T. Nesládek (T. Hájek) - 1:0, T. Hájek (V. Koryčánek) - 2:1, T. Hájek (bez asistence) - 3:2, M. Vilímek (bez asistence) - 4:4

Čáslav: A. Jeřicha - D. Dražinovský, M. Tlustý, F. Kopecký - M. Vilímek, T. Hájek, F. Honzíček - T. Nesládek. Průběžně střídali: V. Koryčánek, I. Ondráčková, P. Kolbaba, O. Bureš. Trenéři: L. Hájek, V. Pavlík.

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: Š. Pipek (Čáslav)