U11 Starší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

V měsíci lednu se starší přípravce dařilo

Starší přípravka příliš neotálela a s přípravou na jarní část sezóny začala hned z kraje nového roku. V měsíci lednu měla na programu tři halové turnaje a tak bylo potřeba se po vánočních prázdninách vrátit co nejdříve k tréninku aby na přihlášených turnajích nepropadla a dosáhla dobrých výsledků. Turnaje pro ní dopadly nad očekávání dobře, když nejprve ve Skutči skončila na třetím místě a v Jaroměři a Benešově turnaj vyhrála.

Halový turnaj Skuteč

Spolu s naší přípravkou se turnaje zúčastnilo celkem 7 týmů (FC Hlinsko, FK Pardubice, SK Vysoké Mýto, FK Choceň, Football Academy JK a FC Žďár nad Sázavou). Po vyrovnaných zápasech obsadili naši hráči krásné 3. místo. A nebýt remízy s týmem FC Hlinsko, kdy jsme dostali gól pár vteřin před koncem utkání mohli být naši svěřenci ještě výš. Turnaj měl ale výbornou kvalitu a tak jak s výsledkem tak i s předvedou jsme spokojeni.

Halový turnaj Jaroměř

Další týden vyrazila přípravka na turnaj do Jaroměře. Zde po těsné výhře 2:1 s Novým Městem na Moravě, jasné výhře 14:0 nad Velkým Poříčím a dvou výhrách 4:1 nad FC Mladé Buky a TJ Jiskra Hořice postoupila z prvního místa červené skupiny do semifinále, kde se střetla s druhým týmem modré skupiny TJ Červený Kostelec, který porazila 6:1. Ve finále pak zdolala FK Pardubice a turnaj tak vyhrála bez jediného zaváhání.

Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Filip Klinkáček.

Halový turnaj v Benešově

​​​​​​Poslední turnaj se konal 20.1. na umělé trávě v Benešovské nafukovací hale. Kluci, ještě natěšeni z minulého týdne, rozstříleli v první zápase Mostecký fotbalový klub 11:2. V druhém utkání je čekal těžší soupeř v podání Meteoru Praha, který vyrovnaném soupeření zdolali 3:1. Další zápas je čekalo derby se Spartou Kutná Hora. Naši svěřenci toto utkání ale nepodcenili a nedali Spartě sebemenší šanci (7:0). Po dalším vyhraném utkání s SK Benešov (7:1) čekal kluky poslední zápas s TJ Tatran Kamenný Přívoz, který sice porazili 8:1 a vyhráli tím celý turnaj, ale předvedený fotbalový výkon v tomto posledním utkání trenéry ani fanoušky nenadchl.

Nejlepším střelcem turnaje se stal Marek Šic.

V Únoru se může starší přípravka těšit jak na halový turnaj tak na větší počet přátelských utkání. Doufáme, že i v nich se jí bude dařit a bude předvádět pohlédnou hru jako do teď.