U11 Starší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

V průměru každou třetí minutu gól v janovické síti

Pouze otázkou skóre se v sobotu 7. října 2017 stalo utkání čáslavských mladších žáků kategorie U11 v Červených Janovicích. Nejslabší celek okresního přeboru nekladl odpor a kromě jedné brejkové situace se neustále hrálo na jeho polovině.

Zvítězit byla pro čáslavský celek povinnost, vždyť jeho soupeř v předcházejících pěti zápasech nebodoval, nevsítil žádný gól a naopak osmaosmdesátkrát inkasoval. Ani tentokrát se nic nezměnilo, a tak hosté v pohodě zaplňovali střeleckou listinu.

„Ačkoliv skóre utěšeně narůstalo v náš prospěch, mně se herní projev až na několik světlých výjimek nelíbil. Už jsme odehráli lepší zápasy. Dost jsme šetřili pohybem a nedokázali jsme si poradit s tím, že se všichni protihráči pohybovali na vlastní polovině hřiště. Popravdě řečeno, tlačil jsem čas očima dopředu, neboť takovéto jednoznačné utkání moc nedalo nám ani soupeři,“ popsal čáslavský trenér Luboš Hájek.

Vzhledem k několika omluvenkám hráčů a souběhu s turnajem starší přípravky v Močovicích se stala jedinou náhradnicí čáslavského celku sedmiletá L. Hájková z dívčí přípravky. A nebyla jenom do počtu, hned při své premiéře za mladší žáky vstřelila dvě branky a zaznamenala jednu gólovou přihrávku.

Vysokým vítězstvím v Červených Janovicích si čáslavský tým s označením D výrazně vylepšil průběžné skóre na 50:16 a díky němu se s dvanáctibodovým ziskem poprvé v sezoně propracoval na první místo tabulky okresního přeboru. Jestli se nebude jednat jen o krátkou epizodu, napoví hned příští duel v Ledči nad Sázavou.

Sokol Červené Janovice

TJ Sokol Červené Janovice - FK Čáslav D 0:23 (0:11),
branky a asistence Čáslavi: T. Nesládek (bez asistence) - 0:1, V. Vondra (T. Hájek) - 0:2, T. Nesládek (M. Tlustý) - 0:3, L. Hájková (F. Kopecký) - 0:4, M. Čertek (T. Nesládek) - 0:5, T. Hájek (D. Dražinovský) - 0:6, L. Hájková (T. Nesládek) - 0:7, T. Nesládek (M. Čertek) - 0:8, M. Čertek (T. Nesládek) - 0:9, T. Hájek (T. Nesládek) - 0:10, D. Dražinovský (T. Hájek) - 0:11, M. Čertek (T. Hájek) - 0:12, M. Čertek (T. Hájek) - 0:13, T. Hájek (T. Nesládek) - 0:14, M. Čertek (V. Vondra) - 0:15, T. Hájek (T. Nesládek) - 0:16, M. Čertek (T. Nesládek) - 0:17, T. Hájek (F. Kopecký) - 0:18, T. Nesládek (bez asistence) - 0:19, T. Hájek (M. Čertek) - 0:20, M. Tlustý (L. Hájková) - 0:21, T. Nesládek (T. Hájek) - 0:22, T. Nesládek (T. Hájek) - 0:23

Čáslav: A. Jeřicha - D. Dražinovský, M. Tlustý, F. Kopecký - T. Nesládek, T. Hájek, V. Vondra - M. Čertek. Průběžně střídala: L. Hájková. Trenér: L. Hájek.

- hrací doba: 2x 30 minut, rozhodčí: D. Dvořák (Červené Janovice)

Zbývající výsledky: Uhlířské Janovice - Ledeč nad Sázavou 12:0, Zbraslavice - Močovice 6:3, Sázava - Kutná Hora B 3:3.

Soutěžní otázka pro hráče U11: Kdo z čáslavských fotbalistů zatížil konto červenojanovických mladších žáků stým gólem? Odpovědi posílejte prostřednictvím esemesky na telefonní číslo 724 765 382. Autor nejrychlejší správné odpovědi se může těšit na sladkou odměnu.

Vítězem se stal a čokoládu od trenéra L. Hájka dostal F. Honzíček. Správná odpověď: M. Čertek.