U11 Starší přípravka

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019 ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019
ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY - podzim 2019

Výkon na halovém turnaji měl gradující tendenci

Zlatou tečku za fotbalovou zimní přípravou udělali v sobotu 24. března čáslavští mladší žáci kategorie U11. V osmi zápasech na halovém turnaji ve Zbraslavicích nepoznali hořkost porážky (šest vítězství a dvě remízy) a zaslouženě obsadili první místo.

„Jen jsme potvrdili roli favorita,“ zůstal nohama na zemi čáslavský trenér Luboš Hájek. Jeho tým se prezentoval nátlakovou hrou, na kterou dokázala zareagovat v základní skupině jen Zruč nad Sázavou, avšak ani ta už ve finále tempu nestačila. „Náš výkon gradoval v závěru turnaje, kdy jsme výborným způsobem zvládli semifinále se Sázavou a finále se Zručí nad Sázavou,“ potvrdil Luboš Hájek.

Prvenství mezi střelci získal díky penaltovému rozstřelu s O. Robovským ze Záboří nad Labem devítibrankový T. Nesládek, jeho spoluhráč M. Tlustý byl vyhlášen nejlepším hráčem Čáslavi.

„Na halové turnaje jsme se v zimní přípravě nespecializovali, ale chtěl jsem, abychom se alespoň jednoho zúčastnili. Kluci a holky to měli víceméně za odměnu a sami si k ní přidali zlatý bonus,“ zmínil čáslavský kouč Luboš Hájek. On i jeho svěřenci se nyní budou soustředit na jarní mistrovskou premiéru se Sázavou, a sice na Velký pátek 30. března od 13 hodin na čáslavské umělé trávě.

Na halovém turnaji TJ Sokol Červené Janovice ve Zbraslavicích bylo osm týmů rozděleno do dvou základních skupin, kde se dvakrát utkaly každý s každým. Podle umístění v tabulce pak hrály velké nebo malé semifinále a následně zápasy o celkové pořadí.

1. místo

Halový turnaj TJ Sokol Červené Janovice

FK Čáslav - Sparta Kutná Hora 2:0, branky a asistence Čáslavi: F. Kopecký (bez asistence) - 1:0, T. Nesládek (E. Panýrková) - 2:0, hrací doba: 1x 10 minut.

FK Čáslav - Jiskra Zruč nad Sázavou 2:2, branky a asistence Čáslavi: T. Hájek (E. Panýrková) - 1:1, D. Dražinovský (T. Nesládek) - 2:1, hrací doba: 1x 10 minut.

FK Čáslav - TJ Sokol Červené Janovice 7:1, branky a asistence Čáslavi: E. Panýrková (T. Hájek) - 1:1, T. Hájek (bez asistence) - 2:1, T. Hájek (E. Panýrková) - 3:1, F. Kopecký (T. Nesládek) - 4:1, T. Nesládek (F. Kopecký) - 5:1, M. Tlustý (bez asistence) - 6:1, M. Tlustý (bez asistence) - 7:1, hrací doba: 1x 10 minut.

FK Čáslav - Sparta Kutná Hora 2:0, branky a asistence Čáslavi: T. Nesládek (E. Panýrková) - 1:0, T. Nesládek (T. Hájek) - 2:0, hrací doba: 1x 10 minut.

FK Čáslav - Jiskra Zruč nad Sázavou 1:1, branky a asistence Čáslavi: M. Tlustý (T. Hájek) - 1:1, hrací doba: 1x 10 minut.

FK Čáslav - TJ Sokol Červené Janovice 7:0, branky a asistence Čáslavi: I. Ondráčková (bez asistence) - 1:0, T. Nesládek (F. Kopecký) - 2:0, T. Nesládek (I. Ondráčková) - 3:0, T. Nesládek (F. Kopecký) - 4:0, D. Dražinovský (T. Nesládek) - 5:0, T. Nesládek (F. Kopecký) - 6:0, M. Tlustý (L. Hájková) - 7:0, hrací doba: 1x 10 minut.

FK Čáslav - FK Kavalier Sázava 4:1, branky a asistence Čáslavi: D. Dražinovský (bez asistence) - 1:1, M. Tlustý (T. Hájek) - 2:1, M. Tlustý (D. Dražinovský) - 3:1, E. Panýrková (T. Hájek) - 4:1, hrací doba: 2x 7 minut.

FK Čáslav - Jiskra Zruč nad Sázavou 3:0, branky a asistence Čáslavi: T. Nesládek (M. Tlustý) - 1:0, I. Ondráčková (M. Tlustý) - 2:0, M. Tlustý (T. Hájek) - 3:0, hrací doba: 2x 10 minut.

Halový turnaj TJ Sokol Červené Janovice ve Zbraslavicích,
celkové pořadí: 1. FK Čáslav, 2. Jiskra Zruč nad Sázavou, 3. TJ Slavoj Vrdy, 4. FK Kavalier Sázava, 5. TJ Sokol Záboří nad Labem, 6. Sparta Kutná Hora, 7. TJ Sokol Červené Janovice 2, 8. TJ Sokol Červené Janovice 1.

Čáslav: A. Jeřicha - T. Hájek, F. Kopecký, E. Panýrková, T. Nesládek - D. Dražinovský, M. Tlustý, L. Hájková, I. Ondráčková. Trenér: L. Hájek.