U11 Starší přípravka

LETNÍ FOTBALOVÉ A SPORTOVNÍ KEMPY

prázdninové zážitky pro děti

chci více informací

Odměna za celoroční dřinu: sada nových fotbalových dresů

Definitivní sbohem sezoně 2017/2018 dal vyhlašovací aktiv Okresního fotbalového svazu Kutná Hora. Konal se ve středu 27. června v restauraci v Lorci, kde nechyběli ani pozvaní zástupci čáslavského kolektivu U11. Pozornosti se jim dostalo hned v úvodu slavnostního setkání.

Úspěšným fotbalistům a funkcionářům klubů na Kutnohorsku přijel poblahopřát bývalý reprezentant, hráč Slavie Praha, Chebu nebo švýcarského Lausanne, či SK Hradec Králové M. Frýda. A právě on jako první pogratuloval čáslavským mladším žákům k druhému místu v okresním přeboru, aby trenér L. Hájek následně převzal poukázku na sadu nových dresů od J. Barnata, zástupce Fotbalservis.cz.

O chvíli později se dostalo zasloužené pozornosti také čáslavskému útočníkovi T. Nesládkovi. Jeho střelecká aktivita byla v základní i finálové skupině okresního přeboru mladších žáků natolik produktivní, že se stal nejlepším kanonýrem soutěže, za což získal diplom a fotbalový míč.

„Ještě jednou děkuji všem hráčům i rodičům za výbornou spolupráci i za čas věnovaný fotbalu! V našem prvním společném roce jsme udělali velký kus práce a nashromáždili víc vítězství a úspěchů, než jsem osobně očekával, ovšem těžší pasáže máme ještě před sebou v další, už ligové sezoně,“ zdůraznil trenér Luboš Hájek. „Všem přeji hezké prázdniny, pohodovou dovolenou a těším se na začátku srpna zase v plné síle na viděnou,“ dodal.

Více fotografií z vyhlašovacího aktivu Okresního fotbalového svazu Kutná Hora si můžete prohlédnout ZDE.